מבוא לסוציולוגיה

מעוניין ללמוד קורס מבוא לסוציולוגיה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא לסוציולוגיה

קורס מבוא לסוציולוגיה

זהו קורס היכרות שהסטודנטים לומדים על מנת להבין את הפרספקטיבה הסוציולוגית שעושים בה שימוש להבנה של מציאות חברתית לפי כל המרכיבים השונים שבה וכאשר לומדים מבוא זה הסטודנטים מתרגמים ידע זה ליעדים לימודיים שונים.

בקורס זה לומדים על מושגי היסוד שמשמשים ככלי ניתוח חשובים בסוציולוגיה יחד עם תאוריות סוציולוגיות והשימושים השונים בתחומים הקשורים למחקר דוגמאות לכך ניתן לראות את חיי המשפחה והיחסים האישיים הריבוד והאי שוויון תחומים הקשורים למיניות או מגדר נכיר איך זה מתחבר לתכני דת פוליטיקה סטיות אחרות ודוגמאות רבות אחרות.

הסטודנט לומד לפתח את היכולות ליישום של המושגים והתאוריות שלמד ודרכם הוא מבין מצבים חברתיים שונים שמתקיימים במציאות היום יומית וכאשר הוא בוחן מקרים אלו הוא עושה זאת באופן ביקורתי כאשר מתבונן בתאוריות מתאימות ותאוריות מתחרות.

הקורס יפתח בשאלה המהותית במיוחד לקורס זה : מהו סוציולוגיה? ויגע בשאלות ותשובות הקשורות בסוציולוגיה יחד עם שימוש בתאוריות ושיטות להבין סוציולוגיות במיוחד כאשר מסתכלים על העולם כולו ומבינים שהוא משתנה כל הזמן , במהלך הלימודים יש חשיבות רבה להבין את הקונטקסט הנכון של המידע כלומר מהם האינטראקציה היומית בחברה ובחיים הרגילים , מהלך החיים ועוד.

לאחר שהבנו את הרעיון הכללי ניגע בהרחבה בנושאים כגון אינטימיות במשפחה , ריבוד ומעמד חברתי , מיניות ומגדר , גזע,אתניות והגירה תוך השוואה והסתכלות לנשתוני ארגונים ורשתות ולאחר קבלת מלוא הנתונים נשווה אותם לעבודה ולחיים הכלכליים , לפשיעה ולסטיה , ולבסוף נציג את התכנים ברמה פוליטית בו נכיר את הממשל והתנועות החברתיות שמקובלות שם.


מעוניין ללמוד קורס מבוא לסוציולוגיה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא לסוציולוגיה

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מבוא לסוציולוגיה.

לא נוספו עדיין סיכומים למבוא לסוציולוגיה


פרטים נוספים