קורס אבטחה מתקדם ב'

מעוניין ללמוד קורס קורס אבטחה מתקדם ב' ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס אבטחה מתקדם ב'

קורס קורס אבטחה מתקדם ב'

כדי לעסוק באבטחה יש צורך במעבר קורס מתאים לסגנון ויחודיות העבודה בו אתה מתוכנן לעסוק , קורס האבטחה ברמה ב מתקדמת מועבר בכמה בתי ספר להכשרת מאבטחים ומטרתו להכשיר מאבטחים בעלי כושר פיזי גבוהה לעבודות שמירה מאתגרות במגוון רחב של מתקנים שירותיים תחנות משטרה ובמשרדי הממשלה השונים , במקומות אלו יש צורך באבטחה מסוג אחר מהסטנדרט והקורס אף הוא מועבר ברמה אחרת.

קורס אבטחה מתקדם ב אורך בין 8-10 ימים בתלוי במיקום העבודה וברמת ההכשרה הנדרשת כך שלדוגמה מאבטחי תחנות המשטרה מחויבים בהכשרה נוספת על כלי הנשק הותיק "הגליל" כלי כבד מסורבל אך די מדויק וההכשרה בו מצריכה שני ימים במטווח כדי לצבור את הנסיון הנדרש וכל שאר המאבטחים יסיימו את הקורס לאחר שמונה ימים לאחר שהוכשרו בשימוש בכלי הנשק : יריחו או גלוק , שניהם נשקים אמינים במיוחד.

המשרות החמות ביותר פתוחות לרישום! לחצו להשארת פרטים ישירות לחברות האבטחה!!

במהלך הקורס שמועבר באופן מעט שונה מבית ספר אחד לשני התלמידים עוברים מבחנים גופניים כדי שיתאפשר לבחון את כשירות המאבטח ולוודאות שהוא אכן יכול לעמוד בדרישות הפיזיות של הקורס , מיד בכניסה להכשרה המאבטחים עוברים בוחן הדומה למבחן הבראור הצבאי בו הם נדרשים כמות מתח שכיבות שמיכה וכפיפות בטן לצד מקבילים וריצת אלפיים בפחות מעשר דקות.

בכל יום המאבטחים לומדים 3 שעות של קרב מדע אינטסיבי בו הם לומדים להתמודד עם מכלול בעיות שיכולות להתרחש בעבודתם מאיום של סכין , מקל או נשק או התמודדות עם ארועי בין ערובה או מחבל מתאבד , זאת לצד לימודים בסיסים בקרב מגע שיאפשרו לו לנצל את כוחו באופן הטוב ביותר ולנתב אל עבר הפתרון המתאים כגון גז פלפל או כל פתרון אחר לרבות השתלטות על מתפרעים וכו.

בכל יום לומדים על שיטות ואחיזה של הנשק על כיוון וירי מדויק לטווחים שונים לצד אופן פתיחת זיגים וביצוע פעולות לחימה הכוללות החלפת מחסניות טיפול במעצורים ותחזוק של נשק , האימונים במטווחים אינם קלים ויש סוגי מקצים שונים הכוללים ריצה , מחסות , מגבלות זמן ודרישה לעמידה במספר מסוים של פגיעות לצד תרגילי הפתעה ואימונים טקטיים.

בין השאר עורכים סימולציות של בידוק ושל אבטחה שמטרתם לראות את תגובתו הספונטנית של המאבטח וללמד את אופן ביצוע הפעולות בשעות שיש בהן ארוע , הקורס עצמו מכין את המאבטח לתפקיד באופן טוב ביותר ולאחר הקורס המאבטח בשל ומוכן לביצוע משימות אבטחה ברמת האבטחה הנרכשת , ובכל פרק זמן של שלשה ועד שישה חודשים המאבטח עובר רענון פיזי כדי לבדוק את כשירותו ולחדד את ההנחיות לצד שמירה על היכולות שנרכשו בקורס.

בשונה מקורס צבאי , באבטחה באמת עובדים עם המאבטח כדי שידע את המקצוע ולא עוסקים בזוטות והקרב מגע ברמה גבוהה ומקצועית ולאילו שאוהבים מטרות ויעדים זהו בהחלט קורס מאתגר שיעשה לכם טוב.

קורס אבטחה מתקדם ב מתאים למשרדי ממשלה , גופי תקשורת , גופי תשתית , מתקני משטרת ישראל , בתי חולים , נתב"ג , הכותל.


מעוניין ללמוד קורס קורס אבטחה מתקדם ב' ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס אבטחה מתקדם ב'

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
תמונת פרופיל אורח

מי אמר שאין ריצה ? אני כרגע באמצע הקורס - למתקדם ב חייב בראור : 2000 פחות מ10 דק, 55 בטן ו8 מקבילים.

זה הקורס שעושים בשביל להתקבל למוסדות ממשלתיים? ומי אמר לך שאין יותר ריצה בקורס הזה?

תמונת פרופיל אורח
תמונת פרופיל אורח

ביטלו את הריצה אין יותר ריצה לא ברענונים ולא בקורסים.....

כמה עולה קורס כזה?

תמונת פרופיל אורח
תמונת פרופיל אורח

חברים..אין דבאר קשה אם ..יש רצון אתה עוביר בצלחה..יום טוב לכם

קורס.מתקדם ב.זה לא קשה..אני לומיד מפקח מטווח.זה יותיר קשה .9שעות תפעול נישק .מחליף מחסנית בעניים עצמות.ביפרקה נשק בעניים עצמות רצה מחליף מחסנית בלי לסתקל לקדח..אתה יכול מה זה כורס רמה ב

תמונת פרופיל אורח
תמונת פרופיל אורח

ייתכן מאוד אבל לפעמים נותנים לכסות עם ציונים של תרגילים אחרים..

מה קורה במידה ולא אעבור ריצת אלפיים בזמן הזה ?

תמונת פרופיל אורח
תמונת פרופיל אורח

קרה ואני לא עובר את הריצת אלפיים מה קורה אז? מעיפים אותי?

צריך רובאי 03 ומעלה ולרוב גם תעודת לוחם.. המאבטח לא משלם על הקורס אלא חברת האבטחה ומדובר בסכומים שנעים בין 8,000-16,000 לטענתן

תמונת פרופיל אורח
תמונת פרופיל אורח

חייב להיות לוחם בשביל הקורס?

מה העלות של קורס מתקדם ב? פרטי או כמה חברת האבטחה משלמת עליו? תודה רבה זה מאוד חשוב לי וקריטי!!

תמונת פרופיל אורח
תמונת פרופיל אורח

צריך להיות בכושר טוב! כושר טוב זה להיות בריא בוגר צבא ושורדים הכל... אפילו בנות עוברות את הקורס כמובן שזה לא קל

מה הדרישות הפיזיות בקורס?

תמונת פרופיל אורח
תמונת פרופיל אורח

אין סיבה לשלם על הקורס תשאיר לאתר פרטים והם יפנו אליך את חברות האבטחה וככה תבחר אחד ותקבל מימון לקורס כולו ואפילו שכר על ימים בהם התאמנת!!! בדוק אחי

מה העלות של הקורס?

תמונת פרופיל אורח
תמונת פרופיל אורח

תלוי במתקן אליו אתה רוצה ללכת.. זה ינוע בין 6-12 מתח , 50-70 כפיפות בטן , 10-20 מקבילים , 20-40 שכיבות שמיכה , ריצת 2000 מטר בפחות מ10:30 דקות

כמה מתח ומקבילים נדרשים לעשות?

תמונת פרופיל אורח

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל קורס אבטחה מתקדם ב'.

לא נוספו עדיין סיכומים לקורס אבטחה מתקדם ב'


פרטים נוספים