קורס מאבטח בכיר ב'

מעוניין ללמוד קורס קורס מאבטח בכיר ב' ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס מאבטח בכיר ב'

קורס קורס מאבטח בכיר ב'

קורס אבטחה בכיר ב' לרוב נקרא קורס אבטחת מעברים והוא עורך חודש שלם למעט ימי שישי ושבת ואף יותר בהתאם לצורך , הקבלה לקורס מותנית באישורים רפואיים ובבדיקת רופא מקצועי הבודק את קצב פעימות הלב ויכולות מעבר אימון פיזי קשה , בנוסף על המאבטח לעמוד בדרישות הכושר גופני הכוללות מספר רב של מתח , שכיבות סמיכה , כפיפות בטן , מקבילים , ריצה ועוד.

הקורס כולו מכשיר בשימוש במיקרו תבור כלי הנשק עימו יעבדו המאבטחים והנשק בו יערכו אימון אחת לחודש באחד מבתי הספר לאבטחה בהתאם לחוזה , בכלי הנשק הם ילמדו שיטות אחיזה רמת הכוונה ופגיעה מדויקת באיום בזמן קצר במיוחד תוך כדי התמודדות עם הסביבה העוינת וקריאה לסיוע מצד כוחות הצבא והאבטחה הנוספים במקום , ההכשרה כוללת ירי מאחורי מחסות וירי לטווחים שונים ובעמידה בזמנים קצרים.

המשרות החמות ביותר פתוחות לרישום! לחצו להשארת פרטים ישירות לחברות האבטחה!!

האימונים הטקטיים בקורס זה לא קלים בכלל ועל המאבטחים להתמודד בכל פעם עם התקלה אחרת ולהביא לפתרונה המהיר והמדויק ביותר ללא פגיעה בחפים מפשע , בנוסף יש רצון להכשיר את המאבטח למנוע שימוש בנשק ולנסות לנטרל במידה ואפשר באמצעות כלים אחרים שירכוש בקורס.

בכל ימי הקורס לומדים מאבטחי המעברים קרב מגע ברמה גבוהה במיוחד ועליהם להתמודד עם בעיות עד שלא נשאר להם כח כלל, ההתמודדות תהיה עם מחבל שנכנס למעבר והתמודדות עם איומי סכין או אקדח , עם איומי מטען או סירוב לבדיקה מצד אחד הנבדקים , איום באלימות או בחטיפה. יחד עם זאת עליהם לעשות את כל הפעולות בתיאום ובעדכון של הצבא או כוחות הביטחון שאמונים על המקום ולממוניו.

בשונה מהקורסים מאבטח מתקדם א ומאבטח מתקדם ב באבטחת המעברים אין הרבה סובלנות לתלמידים אשר אינם קולטים את החומר הנלמד או מזלזלים בנלמד , מאבטח שאינו כשיר בגלל סיבות של קורדינציה או התייחסות לנלמד אינו מסיים את הקורס ולא יוכל לעסוק בעבודה זו  , יש צורך ברצינות רבה ובכושר שיא כדי להתמודד עם המורכבות של הקורס.


מעוניין ללמוד קורס קורס מאבטח בכיר ב' ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס מאבטח בכיר ב'

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
תמונת פרופיל אורח

צריך להיום בוגר שירות קרבי או שאין צורך


שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל קורס מאבטח בכיר ב'.

לא נוספו עדיין סיכומים לקורס מאבטח בכיר ב'


פרטים נוספים