מבוא ללימודי מגדר

מעוניין ללמוד קורס מבוא ללימודי מגדר ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא ללימודי מגדר

קורס מבוא ללימודי מגדר

קורס זה בהחלט מעניין ובעיקר עבור נשים , זהו קורס פמינסטי ודי מהפכני ובו עוסקים במפיפוי והצגה של ההתפחויות המרכזיות של החשיבה הפמנסיטית המודרנית והפוסט מודרנית ומבסיס לנושאים אלו פורחים עד היום שלל רחב מאוד של תאוריות מתודולוגיות ופרקטיקות הקשורות למגדר מטרת הקורס להביא את הסטודנטים לביקורת מסוימת על הסדר המקובל וההגמוני שיש היום בו כולם מסכימים על כמעט הכל רק שכלום לא בסדר.

הדבר הראשון שעוסקים בו במהלך הקורס זה היחסים בין המינים והאופן שבו היחסים החברתיים מתנהלים , מה הוא מקומן של הנשים בחברה שלנו ושל אחרים  כאשר אנו משווים את התקופה שלנו לתקופות אחרות ושואלים מה שונה כאן ועכשיו למקום אחר ובזמן אחר ונשאל את עצמינו איפה הנשים בתרבות למה הן כלל לא קיימות אלא רק כאובייקטים ולא כיוצרים ואמנים , ונדון על כינונם של סובייקטים מגדריים נוספים.

כיום ניתן לראות השתנועה הפמניסטית מצליחה מידי פעם להרים את הראש בטענה שקול האשה אינו נשמע ושהנשים מופלות לרעה , ונשים אלו מנסות לאתגר את הממסד ואת הנורמות החברתיות המקובלות כיום בו ברור שאישה מרוויחה פחות מגבר ועליהם מוטלות אחריות מסוימת ובעולם זה הגבר הוא הקבוע והמנהל והאשה יכולה לעבוד אך לא לנהל.

קורס זה עושה שימוש בנושאים שונים הקשורים למגדר כגון דיון על המין השני המתאר את האי שוויון בין המינים וננהל ויכוח על מיקומה של מעמד האישה בטבע לעומת מקומה של האישה בתרבות , איך משתלבים נשים וגברים במקומות העבודה , איך זה שכל הנשים צריכות להיות אמא והאם זה הכרחי עבור כולן? .נדון במקומה ובייצוגה של האישה בתרבות

לצד שאלות כוללניות אלו ניתן לשאול על האופן המדעי בו שונים הגבר והאישה על ההבדל בהתנהגות ובצורת דיבור וזאת על בסיס מצע היסטורי של ניתוח מגדרי כבר בעבר והגדרתם של מושגי הגזע והמגדר וזהויות בין מגדריות שונות שאינם זוכות לייצוג כלל.


מעוניין ללמוד קורס מבוא ללימודי מגדר ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא ללימודי מגדר

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מבוא ללימודי מגדר.

לא נוספו עדיין סיכומים למבוא ללימודי מגדר


פרטים נוספים