מעמד , מגדר ואתניות בחינוך

מעוניין ללמוד קורס מעמד , מגדר ואתניות בחינוך ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מעמד , מגדר ואתניות בחינוך

קורס מעמד , מגדר ואתניות בחינוך

העולם החינוכי בישראל ובעולם השתנה מאוד כמה עשרות שנים האחרונות ושינויים משמעותיים אלו משפיעים על דברים רבים , דוגמה לשינוי ניתן לראות בהתרחבות המשמעותית של ההשכלה הגבוהה לצד הופעתן של תפיסות וגישות חינוך חדשניות שפורצות את כל מה שהכירו עד היום דברים כגון רב תרבותיות תהליכים ניאו ליברליות יחד עם איזורי רישום ובתי ספר יחודיים וההשוואה האין סופית בין מוסדות החינוך בכל מדינה ובין מדינות העולם כחלק ממהלך הגלובליזציה שעובר על העולם.

מבט סוציולוגי על המעמד , המגדר והאתניות בחינוך הוא קורס מיוחד שמציג את הדרכים הרבות בהן מנסים התאוריות והמחקרים הסוציולוגים להסביר את השינויים האלה. ובהמלך הקורס אנו בוחנים את הקשר שיש בין השינויים האלו בתרבות ובחינוך בכל רחבי העולם לאופן בו גורמים חברתיים שונים משתנים ומתאימים את עצמם לעולם החדש ואיך דברים תרבותיים מתחלפים ומושפעים מכך.

במהלך הלימודים בקורס אנו בוחנים את השינויים התרבותיים הרבים כגון הכרתם של תכנים מכל העולם ונגישות חופשית לרשת האינטרנט ולמידע רב לצד תהליכים פוליטיים שאף הם משפיעים על האופן שבו אנו חיים וניגשים ללימודים ונבחן את כל האלמנטים הללו על ידי השוואה שלהם למעמדות מגדר ואתניות ונדון בשאלות בנושא בהתייחסות לצדק חברתי זהות חברתית והכרה חברתית.

תחילה ידונו בקורס על התפתחויות תאורטיות בסוציולוגיה של החינוך לאחר מכן נדון בסטטוס במעמד ובמגדר באתניות ובחוסר שוויון וניגע בתפיסות חדשות של צדק חברתי ושוויון בחינוך.


מעוניין ללמוד קורס מעמד , מגדר ואתניות בחינוך ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מעמד , מגדר ואתניות בחינוך

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מעמד , מגדר ואתניות בחינוך.

לא נוספו עדיין סיכומים למעמד , מגדר ואתניות בחינוך


פרטים נוספים