טלוויזיה בעידן של אינטרנט

מעוניין ללמוד קורס טלוויזיה בעידן של אינטרנט ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא טלוויזיה בעידן של אינטרנט

קורס טלוויזיה בעידן של אינטרנט

הקורס " לגדול עם טלוויזירה בעידן של אינטרנט " מנסה להתמודד עם מספר שאלות שנובעות מהעולם החדש בו המחשב תופס מקום מרכזי מאוד בחייהם של צעירים , עם דגש על ההשפעה שיש לטלוויזיה בעולמם של הילדים  ולראות כמובן מה ההשפעות שיש לאינטראקציה עם הטלוויזיה על ההתפתחות הטבעית של ילדים וכתוצאה מכך לנסות ולהתמודד עם שאלות לגבי מדיניות השידורים החקיקה והחינוך שרלוונטים לצריכה של טלוויזיה בידי ילדים.

העיסוק בקורס זה בילדים אינו מקרי ומטרתו להעלות קהל יעד שצופה בטלוויזיה אך יש לו מאפיינים יחודיים וצרכים שונים משל המבוגרים , תוך כדי התבוננות במאפיינים של הטלוויזיה ננסה להעלות תאוריות מרכזיות של ההשפעות שיש לטלוויזיה על הילדים ולראות לאן זה לוקח אותם , האם ילד שיושב שעות אל מול הטלוויזיה נפגע מכך או חמור יותר פוגע באחרים? ושאלות חינוכיות נוספות שקשורות ישירות למדיה ולתקשורת ולתפקידה החינוכי אם בכלל יש כזה תפקיד.

קורס זה יכול לעניין רבים מאחר והוא משלב תאוריות וגישות שונות הקשורות לחינוך , פסיכולוגיה , סוציולוגיה וכמובן תקשורת ומנסה בעצם להשוות ולקחת מידע מכולן ולרכז את כל התאוריות וכל השיטות מדידה לתוך קהל היעד המוגדר - ילדים , ובמהלך כל הקורס ננסה לבדוק ולהבין מה מקומה של הטלוויזיה בחיים של ילדים קטנים , יהיו שיגידו שעדיף לאסור עליהם צפיה בטלוויזיה אחרים יגידו שאין בכך בעיה וכן הלאה.

כאשר לוקחים ילד ומשווים את התאוריות השונות אנו בעצם רוצים לראות מה המתח שקיים בין הטלוויזיה לבין דברים אחרים שמהווים חלק מחייו של הילד כגון המפשחה שלו , הלימודים והחינוך שהוא מקבל וזאת על מנת ללראות איך מתפתח ילד באופן קוגנטיבי כאשר הוא צופה רבות בטלוויזיה לצד אחרים שאינם רואים יותר מידי , האם יש קשר בין יכולת ההבנה של הטלוויזה ליכולת הבנה במציאות של הילד וכן שאלות רבים אחרים שמסעיים לחוקר לבדוק את הסוגיות המרכזיות בחקר הטלוויזיה.

כמו כן אנו מנסים לראות את הטלוויזיה משפיעה על תחומי ההתנהגות ותפיסת העולם לצד יכולת הלמידה של ילדים צופי טלוויזיה וכתוצאה מכך לראות מהן ההשלכות האפשריות על מדיניות השידור ועל מערכת החינוך.

חומר הלימוד בקורס זה מורכב מההקשר המשפחתי של הטלוויזיה , יחד עם ההתפתחות הקוגנטיבית וההשפעות ההתנהגותיות של הילד לצד האופן שבו הילד מבין את המציאות והאם בכלל ניתן ללמוד מהטלוויזיה כגורם חינוכי ולבסוף נדון בשאלה של ההשלכות שיש על מדיניות השידור והחינוך של ימינו שמתמודד עם ילדים שגדלים עם טלוויזיה ומבלים מולו חצי יום בתכנים שלא בהכרח חינוכיים.


מעוניין ללמוד קורס טלוויזיה בעידן של אינטרנט ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא טלוויזיה בעידן של אינטרנט

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל טלוויזיה בעידן של אינטרנט.

לא נוספו עדיין סיכומים לטלוויזיה בעידן של אינטרנט


פרטים נוספים