קלאסיקה בחקר התקשורת

מעוניין ללמוד קורס קלאסיקה בחקר התקשורת ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קלאסיקה בחקר התקשורת

קורס קלאסיקה בחקר התקשורת

לאחר שהסטודנטים למדו את הקורס מבוא לתקשורת ההמונים יש צורך ללמוד חומרים משלימים שיתנו רובד נוסף של ידע ובו לומדים על כותבים מוכרים ומאמרים שעוסקים בנושאי חקר תקשורת ההמונים וזאת תוך כדי שהם מפתחים את היכולות שלהם בקריא ביקורתית למאמרים מחקריים ותאורטיים. מטרת הקורס להרחיב את הידע הקיים ולהעמיק את ההבנה של שורשי המחקר והאסכולות השונות בחקר התקשורת בתקופות השונות.

מאחר ויש חומר רב ללמידה הקורס מתחלק לשלשה חלקים שבהם עוסקים בתקופות שונות של מחקר והראשונה עוסקת במאמרים קלאסיים מקוריים שנכתבו על ידי חוקרים והוגי דעות מרכזיים מתחילתה של חקר התקשורת לאחר מכן החלק השני עוסק במאמרים שמבקרים את המחקרים הקלאסיים וביקורות אלו חוברו על ידי חוקרים בני זמננו כלומר אילו ביקורת עדכניות ורלוונטיות לשנים שלנו והחלק השלישי בקורס מנסה להקנות לסטודנטים הבנה של הטקסטים בהקשרים היסטוריים כלומר איך התפתחה התקשורת על פני ציר הזמן.

הסטודנים יכירו את שלבי ההתפחות השונים של התקשורת וכמו כן את התפתחות מסורות המחקר השונות בהם עושים שימוש חוקרים שונים ונכיר את האידיאולוגיות השונות של חוקרי התקשורת לצד ההשפעות החיצוניות שהשפיעו רבות על תוצאות מחקרים בתקשורת כך לדוגמה ניתן לראות השפעות חיצוניות כדוגמת תנאים פוליטיים שונים ותנאים תרבותיים שגורמים לתקשורת וכמובן גם לחוקרים לקרוא את הדברים אחרת.

בעצם מה שקורס זה עושה - הוא לוקח את הסטודנט ומנסה להראות לו איך כל מה שהוא לומד מבוסס על מחקרים שונים אך לא רק ויש צורך להבין את התקופות השונות , הלחצים שהוטלו על החוקרים וכל מיני גורמים חיצוניים ששינו את התוצאות של מחקרים שונים ובכל בעצם אנו מתקנים מחקרים מעוותים ומבינים לעומק את המקור ומה רצה או היה צריך לרצות המחקר להראות לנו.


מעוניין ללמוד קורס קלאסיקה בחקר התקשורת ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קלאסיקה בחקר התקשורת

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל קלאסיקה בחקר התקשורת.

לא נוספו עדיין סיכומים לקלאסיקה בחקר התקשורת


פרטים נוספים