לימוד נהיגה על טרקטור (טרקטורון)

מעוניין ללמוד קורס לימוד נהיגה על טרקטור (טרקטורון) ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא לימוד נהיגה על טרקטור (טרקטורון)

קורס לימוד נהיגה על טרקטור (טרקטורון)

זה אמנם נשמע מפתה מאוד לנערים להחזיק בידם רישיון שיאפשר להם גם לנהוג על טרקטרונים מסוגים שונים שעובדים איתם בשדות אך יש בעיות בטיחות שעל הנער להכיר ולתהמודד איתם , שימוש שאינו נכון בטרקטור או טרקטורון יכול לסכן חיים של הסובבים אותו או אף את עצמו ולכן הרישיון חובה עבור כל העוסקים בחקלאות ובמפעלים ואסור להתעלם מכך למרות שאף משטרה לא תחפש אתכם בשדות.

זהו קורס קצר ויעודי לטרקטורים בלבד והוא מתאפשר כבר מגיל 15 ומעלה לכל מי שרוצה בכך ותנאים מקדימים אינם דורשים הרבה , כמובן שרשיון לעבודה על גבי טרקטור אינה מאפשרת לנהג לעלות על כביש רגיל אלא הרשיון מאשר עבודה בשטחים פתוחים ובשדות בלבד , הקורס עצמו אורך כולה 44 שעות וניתן ללמידה בכל התיכונים החלקאים או לבני הישובים שרוצים לעבוד בשדות בחופש הגדול או סתם לסייע לקיבוץ בעבודות השוטפות.

הקורס מאוד קצר ורובו הגדול בכלל מוקדש להיכרות עם הטרקטור כדי שהשליטה בו תהיה ברורה וימנע מטעויות , חלק נוסף שחשוב לא פחות הוא דיני התעבורה ובטיחות עם דגש על הבטיחות בו מוודים שהנער מבין את המשמעות של נהיגה על הטרקטור ושהוא מבין שעליו לשמור על חוקי התעבורה לצד שמירה על בטיחות אישית שלו שתמנע פגיעה בו או באחרים איתם הוא עובד.

הקורס גם מכסה גרירה של מטענים ובטיחות בהפעלה של הטקרטור ובשימוש בכלים דומים יחד עם טיפול במקרה של תאונות וכיבוי אש למקרה הצורך יד עם עזרה ראשונה ומבחן מסכן שבו מכסים את כל החומר ובודקים את הידע הכללי של המועמד לרישיון.

אמנם ניתן ללמוד כבר מגיל 15 אך הרישיון ינתן רק כאשר יגיע התלמיד לגיל 18 ורק לאחר שיעמוד בדרישות למבחן המעשי והעיוני לכן אין סיבה להתרגש מהגיל הצעיר בו ניתן רישיון.


מעוניין ללמוד קורס לימוד נהיגה על טרקטור (טרקטורון) ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא לימוד נהיגה על טרקטור (טרקטורון)

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל לימוד נהיגה על טרקטור (טרקטורון).

לא נוספו עדיין סיכומים ללימוד נהיגה על טרקטור (טרקטורון)


פרטים נוספים