קורס מדריך טיולים למערכת החינוך

מעוניין ללמוד קורס קורס מדריך טיולים למערכת החינוך ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס מדריך טיולים למערכת החינוך

קורס קורס מדריך טיולים למערכת החינוך

כולנו היינו ילדים וגדלנו בישראל ולכל טיול שנתי או סתם סיור לימודי התלווה אלינו מדריך טיולים נחמד שנתן לנו מעט ידע נוסף , לא באמת הקשבנו לו אבל הוא ניסה בכל כוחו וניכר היה עליו שהוא נהנה מכך. אין הסבר לבחירה של אנשים בהדרכת טיולים למעט העובדה שיש להם אהבה לארץ ישראל וכמובן לילדים אנשים אילו עובדים קשה והשכר שמתקבל אינו בשמיים אך בהחלט משביע רצון ולכן לא חסרים מדריכי טיולים המתאימים למשרד החינוך.

לפי החוק כל טיול בו משתתפים ילדים כלומר כל טיול בית ספר או תיכון מחויב בליווי של גורמים מוסמכים לרוב זה יסתכם במדריך הטיולים שמוסמך לכך ומאבטח טיולים שמוכשר לאבטחה של הקבוצה ולרוב גם מחזיק בכלים של רפואה ראשונה למקרי חירום. מטרת קורס מדריכי טיולים לתלמידי מערכת הביטחון להכשיר את המדריך בידיעת הארץ ובהבנה של השפה של הילדים ובהדרכה שמתאימה עבור הגיל של הקבוצה.

בכל יום נקבע עבור מדריך הטיולים קבוצה אחרת ועליו להתמודד עם טיב הקבוצה כך שילדי כיתה א' אינם זוכים למידע ברמה של כיתה ח' וכן להיפך דיבור בשפתם של הילדים חשוב מאוד עבור משרד החינוך שרוצה שהתלמידים יתחברו לארץ ישראל ויבינו את הנאמר להם , המדריך טיולים הוא זה שהופך את הטיול למעניין או משעמם ועליו לעשות זאת במקצועיות רבה תוך כדי זיהוי הדברים שמעניינים את הילדים בטיול.

הקורס צריך להיות רציני ומושקע ולהכשיר את מדריכי הטיולים לקהלי היעד השונים תוך כדי הכרה של מפת הארץ והתמודדות עם כל מקום אליו הקבוצה בוחרת לנסוע , במהלך הקורס נערכים סיורים רבים בכל רחבי הארץ כדי לבדוק את רמתם של המדריכים ולהכשיר אותם לקראת הטיולים בהם הם צריכים לשתף מידע רב לקבוצה של ילדים צמאי ידע שיזכרו את הנלמד לאורך זמן.

לכן במהלך הקורס נערכים ימי שטח , ניווטים בשטח כדי לוודא שהמדריך יוכל להתמצאות בכל מקום , ימי קמפוסים ועוד דברים רבים שיאפשרו למדריכי הטיולים להתרגל לשטח ולהכיר את הסביבה על הצמחיה הרבה ותנאי המחיה השונים , בנוסף יוטלו על המדריכים משימות ומטלות רבות שעליהם לבצע כדי לצבור מעט נסיון ושירגישו נוח עם המקצוע ובסוף הלימודים הם יעברו מבחנים שיבדקו את רמת הידע וההתמודדות שלהם עם חומר הלימוד הרב.

מבחן מסכם ברמה המעשית והעיונית מועבר לסטודנטים בסוף לימודים ומי שמקבל ציון עובר זכאי לתכודה ממשרד התיירות שמאפשרת לו לעסוק בהדרכה של טיולים למוסדות החינוך - יש לזכור שקהל היעד בקורסים אילו מאוד דומים זה לזה וכולם מצליחים לא רע במבחנים מאחר והם באמת אוהבים את המקצוע ורוצים לעסוק בתחום ויהיה לכם אחלה חברה והקורס מהנה במיוחד.

כנס לקטגורית קורס אבטחה לעוד


מעוניין ללמוד קורס קורס מדריך טיולים למערכת החינוך ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס מדריך טיולים למערכת החינוך

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל קורס מדריך טיולים למערכת החינוך.

לא נוספו עדיין סיכומים לקורס מדריך טיולים למערכת החינוך


פרטים נוספים