קורס מורי דרך מוסמכים

מעוניין ללמוד קורס קורס מורי דרך מוסמכים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס מורי דרך מוסמכים

קורס קורס מורי דרך מוסמכים

אם תמיד חלמתם וקינאתם במדריכי התיירים ורציתם ללמוד להיות כמוהם , אם אתם אוהבים את הארץ ואנשים טובים שחושבים שיש לכם במה לשתף אחרים זהו קורס שנועד עבורכם , בלימודים של קורס זה מורי דרך (מדריכי טיולים) של המחר מוכשרים להיות בקיאים בכל הרבדים של התיירות הישראלית שכוללת בתוכה היסטוריה ומורשת של היהדות הנצרות והאסלאם , הכרה של הארכיאולוגיה שנמצאת בישראל ומושכת אליה מטיילים מכל רחבי העולם.

מורה דרך מוכשר להדריך תיירים ישראלים לצד תיירים מכל רחבי העולם ולכן חשוב שיהיה לו ידע גאוגרפי וידע נוסף על החי ועל הצומח שגודל בישראל לצד גאוגרפיה ויכולת לבצע השוואות בין מקומות שונים בעולם וכמובן גם להחזיק בידע מספק כדי לענות על השאלות הסקרניות של התיירים נוסף לכך בגלל סוגי האוכלוסיות מסביב לעולם וסגנונות האנשים על המדריך לרכוש כלים לדעת להעביר חומרים מתאימים לקבוצה שאיתה הוא עובד כך שכל פעם שהוא מבצע הדרכה עליו להתמודד עם מקומות שונים וגישות שונות ולהתאים את ראית העולם בהתאם אליהם.

אז מה בעצם צריך מדריך תיירים מוסמך לדעת? עליו לדעת על אופי האקלים וצורות הגאוגרפיה של מדינת ישראל הכוללת בתוכה את ים המלח לצד החרמון ואת הים לצד ירושלים וכן את מגוון התרבויות והדתות שנמצאות ומשתרשות למדינת ישראל , נוסף לארכיולוגיה ולארכיטקטורה על מדריך טוב להכיר את אמנות שנוצרה בישראל והשיוך שלה לדתות ולציר הזמן ההיסטורי.

ההיסטוריה היהודית וגם של המיעוטים הנוספים בארץ ישראל כמובן מרתקים ונמשכים אלפי שנים כפי שכתוב בתנ"ך אך לא רק זה חשוב גם תיאורים על מדינת ישראל והיחודיות שלה כבית היהודי וסיפור עלייתם של יהודי התפוצות לישראל לצד הקמת המדינה והחוקים שבה חשובים בכדי להציג את מלוא המפה התרבותית וההיסטורית בישראל ועל מדריך תיירים להכיר ולהעביר מסרים אלא הלאה כמייצג הרשמי של מדינת ישראל.

מה שמאוד מעניין הם גם הכרה של נימוסים שונים שלא מתקיימים בישראל לצד אופי וגישת הלמידה של אנשים שמגיעים ממדינות אחרות ואיתם המדריך חייב להתמודד , לירושלים לדוגמה מגיאים תיירים מכל העולם כאשר חלק מהם מגיעים באוניות ליום אחד ורוצים להספיק כמה מקומות בודדים ומצד שני יש אנשים שבאים לירושלים לפרק זמן ארוך ורוצים להתמקד בדברים אחרים , לכל סוג אוכלוסיה מנהגים ומקורות שונים ומדריך התיירים נאלץ ללמוד להתמודד איתן , מורה הדרך צריך לתקשר עבורם עם גורמי החוק , עם משרד התיירות או כל צורך אחר שעולה ולכן עליו להכיר מעט בירוקרטיה ואת המערכת הכללית של המדינה.

לאחר קבלת התעודה מתאפשר למדריך לעבוד אך אם הוא רוצה בכך הוא יכול לבחור להמשיך ללמוד לתואר ראשון ולזכות בעד ל30 נקודות זכות לתואר הראשון בלימודי ארץ ישראל או תואר ראשון בהיסטוריה כללית כל זכאי התעודה עוסקים בתחום בכפוף לאישור משרד התיירות ובמידה וייידרש לכך משרד התיירות יכול לשלול את רשיונו של מדריך טיולים במידה והצטברו נגדו תלונות רבות והתעודה לא תהיה שווה דבר.

מחיר הלימודים עומד על קרוב ל25,000 שקל לא כולל הוצאות נוספות על ימי טיולים שארוכים מיומיים שמתקיימים בכל קורס , משך הקורס עומד על כ600 שעות יחד עם 80 ימי סיור בו מטיילים בפועל וזה כמובן מסביר את העלויות המשמעותיות של הקורס , בוגרי הקורס שעומדים בקריטריונים יוכלו לעסוק בהדרכת תיירים ומטיילים ישראלים בכל רחבי הארץ.


מעוניין ללמוד קורס קורס מורי דרך מוסמכים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס מורי דרך מוסמכים

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל קורס מורי דרך מוסמכים.

לא נוספו עדיין סיכומים לקורס מורי דרך מוסמכים


פרטים נוספים