מאבטח מוסדות לימוד (קורס מוס"ח)

מעוניין ללמוד קורס מאבטח מוסדות לימוד (קורס מוס"ח) ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מאבטח מוסדות לימוד (קורס מוס"ח)

קורס מאבטח מוסדות לימוד (קורס מוס"ח)

קורס מוס"ח או בשמו המלא קורס אבטחת מוסדות חינוך הינו קורס ברמת קושי סבירה אם כי לא קלה במיוחד עבור אנשים מבוגרים הבוחרים לעבוד בתחום אם זאת לאחר הקורס העבודה במשרה של מאבטח במוסדותלימוד די מתגמלת מאחר וניתן לשבת ולקרוא ספרים והעבודה אינה פיזית וקשה כשאר העבודות ומאחר וניתן להמשיך לעבוד בה שנים רבות רבים מבני החמישים ומעלה הבוחרים לנסות ולעבוד בתחום.

קורס מוב"ח אורך לרוב כשישה ימים אך נפרס באופן רגוע מאוד והמאמץ הנדרש מלומדים בו אינו קשה פיזית אך מצריך סבלנות רבה וקצת משמעת כדי שהחומר שנלמד וחשוב מאוד יקלט והבוגרים יוכלו להשתלב בשוק העבודה , אז מה כולל קורס זה ואיך מגיעים ללבמוד בו? כדי לעשות קורס זה לרוב יש להצטרף לאחת מחברות האבטחה הפזורות בארץ ורק לאחר הוכחה של יכולת עמידה בקורס וחתימה על התחייבות חברת האבטחה תשלח אתכם על חשבונה ללמוד ולחזור למשרה בטוחה.

המשרות החמות ביותר פתוחות לרישום! לחצו להשארת פרטים ישירות לחברות האבטחה!!

בקורס עצמו עוברים התלמידים הדרכה מפורטת של שיטות האבטחה והאופן שבו עושים שימוש בנשק חם ובדרכים בהם ניתן להתמודד עם האיומים השונים וכן בטרדות שונות , כמאבטח הם עוברים הדרכה קצרה על הזכויות שלהם וכמובן גם על המגבלות של החוק שעליהם לשים לב אליהם במהלך עבודתם , שימוש בנשק אינו דבר פשוט ולכן ההכשרה מכינה אותם ומכשירה אותם להיות כשירים לבצע ירי מכוון מטרה וכמובן לעשות שימוש נכון תוך כדי עמידה ויציבות נכונה וכוונה ברורה בכדי שחס ושלום לא יפגעו בחף מפשע.

במהלך קורס מוס"ח התלמידים  נדרשים לבצע פעולות פיזיות כגון הליכה של 2,000 מטר וכמובן גם כמה כפיפות בטן ופעולות נוספות כדי להציג יכולת בריאותית ופיזית מינימלית כדי שמזרד הביטחון ירגיש בנוח להניח בידיהם אקדח , לאחר סיום ההכשרה מידי כשנה באים למספר שעות למטווח ירי בכדי לרענן את הכללים ולשחזר ידע ולוודאות את כשירותם של המאבטחים והיכולת שלהם לירות ולפגוע במטרה.

אם אתה עומד לפני קורס מוס"ח אין סיבה לחששות והוא לא קשה במיוחד ותנסה להינות ממנו ככל הניתן.


מעוניין ללמוד קורס מאבטח מוסדות לימוד (קורס מוס"ח) ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מאבטח מוסדות לימוד (קורס מוס"ח)

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
תמונת פרופיל אורח

וגם קרב מגע עם בגדים מסרחים שיבטלו את הקר מגע

אני לא חושב שזה רק קורס 6 ימים גם מבחן פסיכולוגי של 600 שאלות

תמונת פרופיל אורח

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מאבטח מוסדות לימוד (קורס מוס"ח).

לא נוספו עדיין סיכומים למאבטח מוסדות לימוד (קורס מוס"ח)


פרטים נוספים