קורס אבטחת אישים

מעוניין ללמוד קורס קורס אבטחת אישים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס אבטחת אישים

קורס קורס אבטחת אישים

כדי ללמוד ולבחור במקצוע של אבטחת אישים עליכם להבין מספר דברים בסיסיים - הראשונה שעליכם לאהוב את המקצוע ולדעת שהמקצוע הופך להיות חלק מכם , השניה שחשוב מאוד שתהיו צעירים ושלא יהיו תלויים בכם אנשים מאחר ואבטחה של שרים ואישי ציבור מצריך לרוב שעות לא פשוטות וכמובן עבודה סביב לשעון , אמנם זה משלם לא רע אבל אי אפשר לומר על העבודה הזאת שהיא עבודה נורמטיבית כלל.

מאבטחי אישים מוצמדים לאנשים בכירים במערכת הפוליטית והבטחונית בישראל וגם לשגרירויות ולמבקרים חשובים שיש חשיבות עליונה בשמירה על בטחונם ומנסיון העבר ניתן לראות אין ספור פעמים בהם מאבטח האישים הציל ושמר על האישיות המובחרת מפני פגיעה של עבריינים מעולם הפשע או של אויבים שרוצים ברעתם , מאחר ועל כתפיו של מאבטח אישים יש אחריות רבה היחס בקורס האבטחה יהיה בהתאם והמאבטחים ידרשו להראות יכולות קוגנטיביות וביצועיות גבוהות.

המשרות החמות ביותר פתוחות לרישום! לחצו להשארת פרטים ישירות לחברות האבטחה!!

היכולות הנדרשות למאבטח אישים בדומה לשאר סוגי האבטחה אך ברמה גבוהה בהרבה ובליווי של גורמים רשמיים ממשרד הביטחון והשב"כ בהתאם ליעודו של המאבטח , הסכום שמושקע בכל מאבטח מצריך התחייבות של פרק זמן שלרוב נעמד בשנה עד שנתיים ובזמן זה המאבטח מרוויח סכומים נאים של כסף אך צריך לתת תמורה לערך.

הקורס נמשך שבועיים עד שלשה חודשים תלוי ביעוד שלכם , כך אבטחת אישים במשרדי החוץ / משרד הנשיא וכו יהיו כשבועיים או מעט יותר ואילו מאבטחי קורס אחיד שגם הם מאבטחים אישים אורכת מספר חודשים ,במהלך הקורס לומדים המאבטחים לזהות איומים ולתפעל אותם בהתאם לצורך על ידי שימוש בנשקם האישי או בקרב מגע בהתאם למרחק מהאיום , לאינסטינקט של המאבטח יש חשיבות רבה ולכן גם יכולות אילו יבדקו בקורס.

אז מה לומדים בקורס אבטחת אישים? לומדים על עקרונות האבטחה הכוללים את החוקים והזכויות של המאבטח בכל מצב , לומדים ומתאמנים בירי בכריעה , בשכיבה , בעמידה ובריצה בהתאם לרמת הקורס וכמובן לומדים לירות ממרחקים שונים ובמקצבים שונים על כלי הירי השונים (יריחו / גלוק / תבור ) בין השאר מתרגלים ומשפרים את היכולות לחימה ללא נשק בקרב מגע בהתמקדות על נטרול מחבל עם נשק או עם סכין ובנוסף התמודדות עם בידוק וחשודים.

דרישות גופניות בסיסיות כדוגמת ביצוע מתח ושכיבות סמיכה לצד ריצת 2000 מטר / 300 ריצת ספרינט הינם חובה על כל המאבטחים , יש כאלו שמתקשים במתח או בדברים מאוד מסוימים ובמידה והם טובים בכל שאר הדברים יכולים לעבור את הקורס גם ללא כושר שיא - בסופו של דבר חשוב להבין שהכושר ימדד בהרבה מובנים ולא נדרש ציון 100 בכדי לעבור.

לאחר השלמת הקורס יקבלו המאבטחים תעודה המאושרת על ידי משטרת ישראל והיא תקפה למשך של שנתיים ומצריכה חידוש לאחר מכן , בכל שלשה חודשים על המאבטחים לחזור לימי רענון ובהם הם נבחנים על כושר ועל היכולת שלהם בקרב מדע ובירי כדי לקבל אישור להמשיך לעבוד במתקן או עם איש הציבור עליו הם נבחרו להגן.

כנס לקטגורית קורס אבטחה לעוד


מעוניין ללמוד קורס קורס אבטחת אישים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס אבטחת אישים

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל קורס אבטחת אישים.

לא נוספו עדיין סיכומים לקורס אבטחת אישים


פרטים נוספים