קורס אבטחה ברכבת ישראל

מעוניין ללמוד קורס קורס אבטחה ברכבת ישראל ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס אבטחה ברכבת ישראל

קורס קורס אבטחה ברכבת ישראל

קורס אבטחה ברכבת ישראל הנו קורס שנמשך 15 יום ובהם האימונים אינסיביים אך בסופם ניתן לעבוד כמאבטח ברכבת ישראל במשרה מצוינת בה תקבלו שכר נאה על פועלכם. קורס אבטחה של רכבת ישראל או לצורך העניין גם של הרכבת הקלה בירושלים אינה פשוטה וזאת מאחר ועליכם להתמודד עם קהל רחב של נוסעים שגודשים יחד את הקרונות רכבת. 

בשונה מקורס אבטחה אחר, כדוגמת קורס אבטחת מתקם א או קורס אבטחה מתקדם ב בעבודה ברכת ישראל עליכם להיות בתנועה מתמדת בזיהוי ובאיתור מפגעים לצד איומים אפשריים. בשעת צרה על מאבטח ברכבת ישראל להתמודד עם האיום תוך שמירה על חיי הנוסעים בניסיון לא לפגוע בחפים מפשע ולכן על המאבטחים של רכבת ישראל ללמוד קרב מגע ברמה מתקדמת יותר כך שיוכלו להפעיל את כישוריהם בתוך קרונות הרכבת וזאת משום ששימוש בכלי ירי בחלל בו יושבים עשרות ולעתים מאות נוסעים יכול לסכן חיי חפים מפשע.

המשרות החמות ביותר פתוחות לרישום! לחצו להשארת פרטים ישירות לחברות האבטחה!!

בנוסף להתמודדות מול איומים ברכבת ישראל או ברכבת הקלה הרי שיש שטחים נוספים שיש לתת עליהם את הדעת בתחנות הרכבת וברציפים. האימונים של מאבטחי רכבת ישראל ייחודיים ולכן גם התשלום שהם מקבלים גבוהה ומשתלם במיוחד. כדי לשמור על מיומנות תמידית כל מאבטח ברכבת ישראל יוצא לרענון אחת לחודש וברענון אבטחה זה מתרגלים ירי וקרב מגע כך שהמאבטח תמיד בכושר שיא ובמוכנות לכל הפתעה.

עבודות האבטחה ברכבת ישראל מתפרסות על מגוון תחומים. ישנם מאבטחים שממוקמים בפתחם של תחנות הרכבת, מאבטחים אחרים נעים ברכבים על צירי הרכבת ובוחנים שפסי הרכבת אכן בטוחים ולא נפגעו על ידי גורמי פח"ע וישנם מאבטחים שעומדים על הרציפים ועוברים בין הקרונות במהלך הנסיעה ובעצירה בתחנות השונות. לכל עמדה באבטחה ברכבת ישראל ייתכנו דרישות שונות כאשר הבודקים הביטחוניים ברכבת ישראל אינם נדרשים לקורס ארוך כמאבטחים שנעים בין הרכבות השונות.

יציאה לקורס אבטחה ברכבת ישראל מחייבת אתכם בכושר מצוין, רובאי 05 ומעלה וכמובן רצון טוב להצליח. בשונה מעבודה באבטחה רגילה ברכבת ישראל מתייחסים לעובדים עם הרבה כבוד ונותנים להם את כל מה שנדרש כך שיהיו מרוצים ויעבדו בחשק רב. במידה וברצונכם לעבוד ברכבת ישראל כל שעליכם לעשות זה לפנות בטופס המופיע בצד ימין של העמוד ואנו נטפל בכל השאר.


מעוניין ללמוד קורס קורס אבטחה ברכבת ישראל ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס אבטחה ברכבת ישראל

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל קורס אבטחה ברכבת ישראל.

פרטים נוספים