עלייתה ונפילתה של הקיסרות הסינית

מעוניין ללמוד קורס עלייתה ונפילתה של הקיסרות הסינית ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא עלייתה ונפילתה של הקיסרות הסינית

קורס עלייתה ונפילתה של הקיסרות הסינית

קורס מרתק זה יעניק לכם את הכלים הבסיסים להבנה של עלייתה של סין המודרנית והאופי של המהפכה הסינית בפרט. בקורס עוסקים במעקב אחת צמיחתה והתפתחותה של הקיסרות הסינית מתחילת הצוויליזציה במזרח היבשת האסייתית ולוקחת אותנו עד לנפילתה של הקיסרות הסיני האחרונה בדרך אנו עוברים דרך שולשלת צ'ינג בשנת 1912 ונערכת היכרות עם ההיסטוריה של ההתפתחות הסינית.

ההתפתחות הסינית היתה כלכלית תרבותית וחברתית ומדינית וזוהי ההתפתחות הטרום מודרנית עוד לפני הסין שאנו מכירים כיום והקורס גם לוקח את הסטודנט להכיר מאפיינים בסיסיים סתרבות ההסינית ועם התהליכים שסין עברה והיכרות נוספת עם מוסדות החברה והמדינה עם חיי ההגות שלה ועם הדת השולטת בה בזמנים הטרום מודרנים.

הקורס יעסוק בתקופה הפרה-היסטורית ועד להיסטוריה בעיסוק אחר התגבשות הזהות הסינית שעברה מהתפוררות מתמדת לריכוזית מאוד וכן נעסןק ביסודות הרעיוניים של סין כקיסרות , הקיסרות הסינית המוקדמת עברה בשושלת חאן ועברה מפיצול לאיחוד לשושלת טאנג וממשחכים אל עבר הבודאיזם הסיני.

הקיסרות הסינית המאוחרת אף היא עברה בשושלת של מספר משפחות , עד לשקיעתה של הקיסרות הסינית היא עברה בשושלת סונג , שושלת יואן , שושלת מינג , שושלת צ'ינג ובזאת תמו השושלות , הסיבה שקורס זה עוסק בשושלות של הקיסרות הסינית כי הם עסקו ברישום ודרכם ניתן לנוע על ציר הזמן ולנסות להבין את המאורעות השונים ולהבין איך סין התנהלה בשנים עברו בהיסטוריה ארוכה מאוד.


מעוניין ללמוד קורס עלייתה ונפילתה של הקיסרות הסינית ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא עלייתה ונפילתה של הקיסרות הסינית

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל עלייתה ונפילתה של הקיסרות הסינית.

לא נוספו עדיין סיכומים לעלייתה ונפילתה של הקיסרות הסינית


פרטים נוספים