מלך , מלוכה וממלכה. (ישראל ויהודה)

מעוניין ללמוד קורס מלך , מלוכה וממלכה. (ישראל ויהודה) ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מלך , מלוכה וממלכה. (ישראל ויהודה)

קורס מלך , מלוכה וממלכה. (ישראל ויהודה)

בקורס "מלך ,מלוכה וממלכה : עיונים בהיסטוריה ובהיסטוגרפיה של ממלכות ישראל ויהודה"  הסטודנטים עושים היכרות עם נושאים נבחרים שמקושרים לעם ישראל בזמן בית המקדש הראשון , לאחר מכן יבצעו הסטודנטים תרגול בקריאה ובניתוח של מקורות חשובים ומרתקים מהתקופה של בית ראשון . במהלך הקורס יועבר ידע מיומנויות שונות לקריאה ביקורתית של הספרות המדעית כאשר בין השאר ילמדו מאמרים שונים וחלקי ספרים אחדים.

יש להתמצאות בספרים המדעיים ולדעת איך לעשות בהם שימוש בכדי שיתאפשר מאוחר יותר להגיש עבודה סמנריונית בנושא.

לומדים לקרוא ולהכיר את ההיסטוריה של בתי המלוכה וחלוקתה של העם היהודי תחת מלכות יהודה ומלכות ישראל והניגודים שנוצרו בינהם על בסיס מחקר היסטורי משמעותי שיעזור לבצע למידה משמעותית יותר , עוסקים בין השאר בבית המקדש ובמנהגים שנהגו באותם ימים בכל יום ובחגים בהם העם כולו עלה לרגל לירושלים לעסוק בפולחן ולהקריב קרבנות ותיאור המוסד הממלכתי של ישראל ויהודה.

בקורס מגלים שלממלכות היהודיות של ישראל ושל יהודה היו קשרים בין לאומיים עם האומות הסובבים אותם והאחת עם השניה , כמו כן נראה במהלך הקורס מעט מידע על החברה והמינהל וניהול הכלכלה בתקופתם של ממלכות ישראל ויהודה.

קורס מרתק על ימים עברו בהן בישראל ולטים מלכים ולהם ניתנת כוחות פוליטים ומדיניים רציניים ביותר וכל אחד בוחר להנהיג בדרכו אך היהודים חלוקים לשניים , ממלכתו של שבט יהודה וממלכה של שאר שבטי ישראל.


מעוניין ללמוד קורס מלך , מלוכה וממלכה. (ישראל ויהודה) ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מלך , מלוכה וממלכה. (ישראל ויהודה)

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מלך , מלוכה וממלכה. (ישראל ויהודה).

לא נוספו עדיין סיכומים למלך , מלוכה וממלכה. (ישראל ויהודה)


פרטים נוספים