העבדות בעת העתיקה בישראל

מעוניין ללמוד קורס העבדות בעת העתיקה בישראל ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא העבדות בעת העתיקה בישראל

קורס העבדות בעת העתיקה בישראל

הקורס "העבדות בעת העתיקה בארץ ישראל בנצרות הקדומה ובעולם היווני - רומי " עוסק בתופעת העבדות שהיתה מקובלת בעת העתיקה כאשר באותה תקופה העבדות היתה מרכיב חיוני ומרכזי בחיי היום יום של כל העמים בסביבה ולעבדות השפעה רבה על החברה ועל הכלכלה במקביל להשפעה על חיי הרוח. הסטודנטים מפתחים יכולת לעביר ביקורת על מקורות היסטורים שונים יחד עם קריאה בספרות מחקרית , בנוסף על הסטודנט לפתח חשיבה עצמאית ולהקנות לעצמו יכולת להסביר את העמדות השונות בבעיות הנידונות בקורס.

בקורס לומדים על העבדות בהכללה של מונחים ומקורות שונים , יחד עם סיקור של העבודה שביצעו העבדים מעבודת כפים ועד עבודות הבית השונות ואיך התייחסו האדונים ובני משפחותיהם אל העבדים , בנוסף מסתכלים איך ראו את העבדות דרך עיניהם של היהודים הנוצרים והפגאנים , הקורס מתאר את מקרי המרד של העבדים והסיבות שהובילו אותם להתנגד לבעליהם ולשם מה הם בחרו למרוד.

נעסוק גם בתדמיתם של העבדים ונתאר את הווי המשפחות והכלכלה בימי העבדות על ידי קריאה במקורות ובמדריך למידה , ההתעסקות בתקופה מעניינת זו ובאופן השונה בה ראו בני אדם האחד את השני והעבדות שהיתה קיימת במקומות שונים בעולם עד לפני מאה שנה נותנים לסטודנט להבין כמה שינויים יכולים להיות וכמה השפעה יש לכל שינוי על אורח החיים של העולם. 


מעוניין ללמוד קורס העבדות בעת העתיקה בישראל ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא העבדות בעת העתיקה בישראל

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל העבדות בעת העתיקה בישראל.

לא נוספו עדיין סיכומים להעבדות בעת העתיקה בישראל


פרטים נוספים