מעוניין ללמוד קורס מרד בר כוכבא ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מרד בר כוכבא

קורס מרד בר כוכבא

כאשר חוקרים את תקופת מרד בר כוכבא ואת קיומו של המרד עצמו נתקלים עם בעיות שונות ובהבנה של התקופה והמאורע בפרט ,כגון הנסיון להבין את הרקע והגורמים הישירים והעקיפין שגרמו לפרוץ המרד ואיך ומי הנהיג את המרד והמקורות התומכים בו , וכמובן שאלה חשובה נוספת תהיה מהו היקףף הטריטוריה של המרד ומי השתתף בו.

נעסוק גם בתוצאות המרד ורמה המיידית ולאורח זמן בטווח הארוך , כאשר המטרות של הקורס הן לפתח לסטודנט יכולת קריאה ביקורתית וניתוח של מקורות היסטורים , בנוסף לפתח כושר קריאה בספרות מחקרית , ופיתוח של גישה ביקורתית וחשיבה עצמאית להסביר ולנמק עמדות שונות ומנוגדות שנידונות במסגרת הקורס.

במסגרת הקורס יעסקו הסטודנטים בחומרים מקדימים והמתארים את התקופה ואת המרד , מתחילים ברקע ובגורמים למרד בר כוכבא דנים בהיקפו הטריטוריאלי של המרד ומכירים את משתתפיו , מנהיגיו ותומכיו של המרד. וניגשים ללמוד על תוצאות המרד שכללו גזירות שמד והתגובה עליהן מארץ יהודה ועד הגליל.

הקורס נלמד דרך מבחר מקורות ומאמרים וכולל שאלות מנחות וידרש מהסטודנטים להגיש עבודה מסוימת כחלק ממטלות הקורס , כמו כן הסטודנטים יכולים לקרוא מספר ספרים נלווים שמתארים את מרד בר כוכבא "סוגיות בתולדות עם ישראל" ו מרד בר כוכבא מחקרים חדשים" שיעשירו את הידע ויתנו רובד נוסף לקורס מעניין זה.


מעוניין ללמוד קורס מרד בר כוכבא ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מרד בר כוכבא

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מרד בר כוכבא.

לא נוספו עדיין סיכומים למרד בר כוכבא


פרטים נוספים