חירות וחוקה הדמוקרטיה הפדרלית

מעוניין ללמוד קורס חירות וחוקה הדמוקרטיה הפדרלית ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא חירות וחוקה הדמוקרטיה הפדרלית

קורס חירות וחוקה הדמוקרטיה הפדרלית

קורס "חירויות הפרט והמבנה החוקתי בדמוקרטיה פדרלית" מתארת את הרציפות והשינויים בממשל בארצות הברית , כאשר מנתחים ומכירים את ארצות הברית , הממשל מהווה נושא חשוב בסיסי וחיוני בכל הדיסציפלינות שעוסקות בארצות הברית והמטרה של הקורס הזה לנתח ולהציג את הממשל בארצות הברית מזוויות שונות מהרגיל ולמצוא דגשים חדשים.

הספרים נכתבו במטרה להגיש לסטודנט גישה היסטורית והתפתחותית יחד עם גישה מוסדית ותפקודית וכך הספר מנסה לגעת באוזניהם של אנשי ההיסטוריה ושל אנשי מדע המדינה במקביל , וקורס זה נלמד בשני התארים "היסטוריה" ו"מדע המדינה" ובשני התארים הסטודנטים ידרשו לנתח מסמכים חשובים ומשניים על היסודות של ממשל ארצות הברית.

בקורס מנסים לבחון את החיים , החירות והחתירה התמידית לאושר בארצות הברית וההשפעה של כך על הממשל ועל הממסד ומנסים להבין איך פועל המערכת החוקתית של ארצות הברית כאשר כולן יחד במערכת פדרלית וכולן מוותרות על מעט מזכויותיהם למערכת הפדרלית ששומרת על סדר וחוק כולל לכלל מדינות ארצות הברית.

נעמוד על היציבות והשינויים שחלו עם השנים וגררו תיקונים והתאמות של החוקה האמריקאית (הצבעת נשים בבחירות כדוגמה)  ודיונים על זכות הפרישה והמרידה והאם התאבדות גם היא נחשבת זכותו של היחיד , נראה את פעולותיהם של יחידים במערכת הפוליטית ואיך הגיב הבוחר האמריקאי לשינויים ומועמדים שונים ומהם דפוסי ההצבעה של הציבור בכללותו.

בארצות הברית יש עקרונות חירות והן עומדות למבחן במאה ה20 יחד עם השינויים התכופים ומלחמות העולם , ואיך מתמודדת ארצות הברית עם קבוצות אתניות שבאות כמקשה אחת אל מול קבוצות של יחידים שבוחרים להתאגד יחד לשם מטרה משותפת , ארצות הברית על חוקתה מתמודדת במודרניזציה ותהליכים שאינם בשליטתה ועושה שימוש בממשל כדי להתאים את עצמה לזמן.


מעוניין ללמוד קורס חירות וחוקה הדמוקרטיה הפדרלית ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא חירות וחוקה הדמוקרטיה הפדרלית

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל חירות וחוקה הדמוקרטיה הפדרלית.

לא נוספו עדיין סיכומים לחירות וחוקה הדמוקרטיה הפדרלית


פרטים נוספים