אדם חברה וכלכלה במזרח התיכון בימינו

מעוניין ללמוד קורס אדם חברה וכלכלה במזרח התיכון בימינו ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא אדם חברה וכלכלה במזרח התיכון בימינו

קורס אדם חברה וכלכלה במזרח התיכון בימינו

בקורס "אדם , חברה וכלכלה במזרח התיכון בזמנינו" עוסקים בהתפתחות הדמוגרפית שהחלה במדינות במזרח התיכון הערבי במאה ה20 ובהקשר של התפתחויות אלו לפוליטיקה האיזורית שהושפעה מהם ואיך הפוליטיקה השפיעה חזרה, הקורס גם עוסק בהקניית מושגי יסוד הדרושים לאפשר לסטודנט לעסוק בתחומים הדמוגרפים ולהבין איך ומה עושים עם נתונים אלו.

ההצעה שהקורס נותן היא שילוב בין תיאורם של התופעות הדמוגרפיות והניתוח שלהן ובין הפוליטיקה הפנימית במדינות אלו וההשפעה הבין לאומית שלהן וזאת בנסיון ללמוד את ההיסטוריה של המזרח התיכון מזוויות אחרותובאופן יחודי שמעלה תובנות חשובות מקוריות לגבי כל ההתפתחויות המרכזיות שחלו במאה העשרים באיזור .

בקורס יעסקו הסטודנטים בגידול המהיר באוכלוסיה במדינות ערב במאה העשרים והתוצאות הכלכליות לריבוי הילודה שהמזרח התיכון המוסלמי נהנתה ממנו במחצית השניה של המאה ה20 ולאחר מכן נדון בתנועת העובדים בין מדינות ערב וההשפעה העצומה על של ההגירה על יצועניות העובדים הגדולות שבהן מצריים , ירדן , תימן וסוריה.

נלמד מהם מדיניות הילודה במדינות המוסלמיות במזרח התיכון במחצית השניה של המאה העשרים שהביאו עוני ופגעו בכלכלה מתוך הספר "דמוגרפיה פוליטית במדינות ערב במאה ה20" ומאמרים שונים.


מעוניין ללמוד קורס אדם חברה וכלכלה במזרח התיכון בימינו ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא אדם חברה וכלכלה במזרח התיכון בימינו

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל אדם חברה וכלכלה במזרח התיכון בימינו.

לא נוספו עדיין סיכומים לאדם חברה וכלכלה במזרח התיכון בימינו


פרטים נוספים