פילוסופיה של הנפש בתקופתינו

מעוניין ללמוד קורס פילוסופיה של הנפש בתקופתינו ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא פילוסופיה של הנפש בתקופתינו

קורס פילוסופיה של הנפש בתקופתינו

בקורס זה דנים בפילוסופיה של הנפש בימינו , בדגש על שימוש בפילוסופיה אנליטית הגיונית. בקורס דנים בשאלות רציניות וחשובות ובינהם : מהם מצבים נפשיים? , מה הקשר בינם לבין מצב המח? , והאם הקשר בינהם סיבתי בלבד אוש אולי דווקא המצבים הנפשיים הם בעצם מצבי רוח וההשפעה נובעת מהמצב רוח , שאלה נוספת שנשאלת : האם אפשר לראות את היחס בין מצב רוח למצב נפשי כדבר הדומה למחשב שיש השפעה בחומרה על התכנה והתכנה על החומרה.?

בפירוט רב יותר נשאלת השאלה , האם ניתן לזהות מצבים נפשיים של אחרים , האם לאדם ולכפילו (שנראה זהה לחלוטין אליו) יש את אותם מחשבות את אותם תכנים ואפילו שהם גרים במקומות שונים לגמרי..? והאם ניתן להבין את תופעת המודעות העצמית או שלעד היא תהיה מסתורין ?

בקורס יוצגו שאלות אלו ושאלות רבות נוספות ועל גבי שאלות אלו יוצגו גישות שונות והמענה שהם נותנים לבעיה וכל אלו ילמדו וינותחו באופן ביקורתי ורציני. בקורס נלמד להכיר את המבוא לנפש והפילוסופיה שלה , הדואליזם (אין קשר בין חוויות גופניות ונפשיות) והביהביוריזם הלוגי (הגישה ההתנהגותית) ומתייחסים לנפש והמוח והחומריות.

לומדים להכיר את הפונקציונליות והמודל המחשב של הנפש , את תכניהם של המצבים הנפשיים והמודעות של המצבים הנשפיים השונים. על פניו קורס כוללני וחלק יהנו מהקורס מאוד ואחרים לא יתחברו.


מעוניין ללמוד קורס פילוסופיה של הנפש בתקופתינו ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא פילוסופיה של הנפש בתקופתינו

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל פילוסופיה של הנפש בתקופתינו.

לא נוספו עדיין סיכומים לפילוסופיה של הנפש בתקופתינו


פרטים נוספים