מעוניין ללמוד קורס מבוא ללוגיקה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא ללוגיקה

קורס מבוא ללוגיקה

הלוגיקה (הגיון) עוסק בעיקר בטיעונים והמסקנות והתוצאות ילמדו מתוך מידע קונקרטי שקיים בפנינו , המרכיבים הלוגים שעוברים במחשבה האנושית הם הבסיס ועל גביהם נסמוך כל חשיבה רציונלית שעולה ביום יום , ידע שהושג בדרך מחקרית מיושם בתחומים שונים כגון הקורסים להכנה למבחן הפסיכומטרי  ועד לשימוש בתכנות ובתכנון של מחשבים חכמים.

בקורס זה הדגש הוא על תחומי הדיון של הלוגיקה וזאת תחת התמקדות והבחנה בין הטיעונים התקפים לאלו שאינם , נלמד גם את יסודות הלוגיקה האריסטוטאלית (כתבי אריסטו) החלה את דרכה לפני 2400 שנה ולאחר מכן נרכוש שליטה בטכניקות מסוימות של חישובי הפסוקים ושל חישובי הפרדיקטים בהגיון ובלוגיקה המודרנית.

שאלות פילוסופיות בדברים שבמהות הלוגיקה ומהות הקשר בין השפות הרגילות לשפה הלוגית שמשתמשים בה לעבודה מול מכונה ומחשב.

כדי להצליח בקורס על הסטודנט להבין קודם כל מהי לוגיקה, ויחד עימה מה החידוש בלוגיקה אריסטוטאלית ? , הכרתם של יסודות תחשיבי הפסוקים על ידי טבלאות אמת ועצי אמת כולל דדוקציה טבעית - כולן שיטות חישוב העושות שימוש בהיגיון פשוט וקבוע של מספרים. יסודות לחישוב פונקציות בעלות ערך אמיתי והסימנטיקה שבהן , עיסוק בזהות ועוד

מבוא ללוגיקה בעצם נותן מבט רוחב על הכלים החישוביים שניתן לעשות בהם שימוש במקרא שרוצים ליצור תשובה המבוססת על לוגיקה נקיה ופשוטה , כלים אלו נדרשים להמשך הקורסים ולידע כללי.


מעוניין ללמוד קורס מבוא ללוגיקה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבוא ללוגיקה

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מבוא ללוגיקה.

לא נוספו עדיין סיכומים למבוא ללוגיקה


פרטים נוספים