מבט פילוסופי על שוויון

מעוניין ללמוד קורס מבט פילוסופי על שוויון ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבט פילוסופי על שוויון

קורס מבט פילוסופי על שוויון

הקורס "שוויון ואי שוויון , מבט פילוסופי" אולי מהווה את האחד הקורסים הרלוונטים ביותר לימינו ולמחיה במדינת ישראל הקורעת תחת יוקר המחיה ויוקר בלתי נסבל של הדיור ועוד , הנתונים מוכרים וידועים והם דומים לכלל העולם הקפיטליסטי בה הפערים שיש בין העשירים לעניים הולך ומתרחב הולך ומעמיק .

נושא השוויון הכלכלי בעיקר נמצא בשיח הציבורי וממוקם גבוהה בעניין הרב שהוא יוצר ויש אפשרות לדון בפן זה גם מהבחינה הפילוסופית וזאת אנו עושים בקורס זה , כאשר אנו דנים בשאלה המרכזית "האם שוויון כלכלי הוא ערך ראוי" מההיבט הפילוסופי כלומר רוצים להבין האם יש לאותם המבקשים לדון על פערי עושר ערך שראוי או שאולי כך העולם ויש לחיות עם המצב?.

בקורס לומדים את הבעיות ותוך כדי קריאה ביקורתית בספרות הפילוסופית הרחבה ננסה להבין וליצור ולבטל טענות בעד ונגד שוויון כלכלי הקורס גם מנסה להצביע על המשמעות המוחשית והמעשית של העקרונות והטענות המופשטים.

בנושאי הלימוד בקורס זה נכללים נושאי לימוד מעניינים על חלוקה מחודשת , שוויון במה? ,עקרון הבעלות העצמית , למי שייך העולם? החובה לעזור , יתרון הדדי , תאורית הגמול , שוויון הזדמנויות , מזל ואחריות , ביטול הדדי , היחס הראוי לנכים וחולים , הנדסה גנטית ושוויון , גלובליזציה ושיוון , ועוד נושאים רבים וטובים שמחוברים למציאות שלנו וחשובים להכרה וניתוח כדי להבין האם יש משמעות פילוסופית לבעיית השוויון.

אחד מקורסי החובה לאלו שיכולים לגשת אליה והגיוון הרב בחומר נותן תחושה של כיף ועניין.


מעוניין ללמוד קורס מבט פילוסופי על שוויון ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מבט פילוסופי על שוויון

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מבט פילוסופי על שוויון.

לא נוספו עדיין סיכומים למבט פילוסופי על שוויון


פרטים נוספים