מעוניין ללמוד אצל עדי בלדרמן ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

מרצה עדי בלדרמן

עדי בלדרמן מרצה מצויינת ללא ספק אחת הטובות ביותר שתכירו במהלך לימודכם , היא תכנס לכיתה באופן נמרץ ועם חיוך ותעביר שיעור באופן נעים ורגוע ורק בסוף השיעור במידה ותרצו בכך תכתיב לאילו שמתקשים לסכם את השיעור כחלק מהלימודים הרגילים בכיתה. המרצה עדי בלדרמן לא מאפשרת לנושאים ודעות פוליטיות בעיתיות לעלות בכיתה ולגרום לשיעור להפוך לקרקס ולוקחת את מקצוע ההרצאה באופן רציני ובוגר ביותר וכיף לבוא לשיעור ולדעת שהמרצה מוכנה להעביר את השיעור באופן ברור וחלק כך שהציונים במבחן יהיו בהתאם.

חלק מתחומי הלימוד אינם מעניינים במיוחד אך עדי עושה כמיטב יכולתה לערב את הכיתה ולנהל שיח איתם כך שהנושאים ילובנו בצורה טובה ומהירה יותר ושכולם יצאו מהכיתה לאחר מכן עם חיוך , המרצה מספיקה לעבור על כל חומר הלימודים בכיתה ולא משאירה מקומות להשלמה עצמית והיא עושה כן באופן מסודר ועקבי כך שקל מאוד לעקוב אחר החומר הנלמד בכיתה ולסכמו מאוחר יותר בבית כפי שנוח לכם.

במהלך הלימודים בקורס יחד עם עדי בלדרמן תכירו את התכונות הטובות שלה רק לאחר שתבינו כמה היא משקיעה והאופן שבה היא מעוניינת שכולם בכיתה יבינו את החומר , לפעמים יש סטודנטים איטיים יותר שמעט מתרגזים שהיא זזה מהר על פני החומר אך שאר הכיתה נהנים מחומר שמועבר בצורה מהירה למרות הקושי ומורכבות החומר הכל נקלט ומועבר בצורה ברורה כל כך שלאחר מכן סיכום של עמוד לכל היותר יספיק לכם לסכם שיעור של שלוש שעות.

לסיכום מרצה מצוינת שמגישה סטודנטים בקורסים שונים כגון ממשל ופוליטיקה במדינת ישראל קורס לא קל אך גם לא קשה כאשר לומדים בכיתה של עדי , אם יש לכם אפשרות בחירה - הבחירה בה תהיה מצוינת.


מעוניין ללמוד אצל עדי בלדרמן ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..
עדי בלדרמן


שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל עדי בלדרמן.

לא נוספו עדיין סיכומים לעדי בלדרמן


פרטים נוספים

יצירת קשר:


אימייל: [email protected]
טלפון: 09-7781727
פייסבוק: https://www.facebook.com/ady.balderman