מעוניין ללמוד אצל אולג פלדמן ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

מרצה אולג פלדמן

אולג פלדמן , מדריך ירי בקליבר 3 הוא ללא ספק אגדה בתחומו ומאות ואולי אלפי מאבטחים באיזור ירושלים עברו הכשרה קפדנית תחת פיקודו. כיאה למדריך מקצועי הוא משקיע בכל חניך וחניך בצורה מלאה וללא פשרות וכל בוגרי קורסי האבטחה מוכשרים על הצד הטוב ביותר . מי שלא עומד בציפיות שלו לא יסיים את הכשרתו מאחר ואולג מרגיש אחראי לכל מאבטח שלאחר מכן יעבוד וישמור על בטחונם של תושבי ירושלים והסביבה.

לכל המתעניינים אולג אמנם מאוד קשוח אבל יש לו חוש הומור משעשע ביותר , אמנם במהלך הקורס רבים אינם מתחברים לאופן בה הוא מעביר את החומר והנוקשות שלו אבל לאחר מכן מבינים שאין ברירה ובקורסים קצרים כמו קורס אבטחה מתקדם ב אין לו הרבה ברירה ועליו להעביר בתוך 8 ימים הכשרה הכוללת ירי , קרב מדע , כושר גופני , העברת חוקים ועוד אינספור מבחנים ותרגילים כדי לוודאות שהחניכים מוכשרים כהלכה.

קליבר 3 ואולג חד הם הדרישות שלהם ביחס לכל מתקן אחר הם שמיים וארץ והקשיחות המוצדקת כבר הוכיחה את עצמה במספר רב של אירועים בהם מאבטחים ביורשלים ובעיקר במזרח העיר וברכבת הקלה מצאו עצמם במצבים לא נעימים אבל ידעו להסתדר מצויין ולנטרל את האיום , לאולג בהחלט יש חלק בהצלחות אילו ולכן אם יצא לכם ללמוד דווקא אצלו תתחזקו ותכינו את עצמכם נפשית לחוויה לא קלה אך היא עוברת ולאחר מכן תדעו שאתם הוכשרתם בצורה הטובה ביותר ותהיו מוכנים להתמודד עם כל מצב.

 


מעוניין ללמוד אצל אולג פלדמן ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..
אולג פלדמן


שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל אולג פלדמן.

לא נוספו עדיין סיכומים לאולג פלדמן


פרטים נוספים

יצירת קשר:


פייסבוק: https://www.facebook.com/oleg.feldman.568?fref=ts