מעוניין ללמוד הכנה למבחן אמי"ר ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

הכנה למבחן אמי"ר

מבחן אמי"ר שמשמעו "אנגלית מיון רמות" נועד בכדי לאפשר למוסדות הלימוד בארץ לבדוק את הרמה של האנגלית של הסטודנטים ועל ידי מבחן זה להגדיר את דרישותיהם מהסטודנט להשלמה של רמות נדרשות בכדי לעמוד בסטנדרט הנדרש מתלמיד אקדמיה , מאחר ולא ייתכן שסטודנט יסיים את לימודיו ללא הכישורים הנדרשים ממנו באנגלית שנדרשים לנו בכל יום ובכל מקצוע מבחני המיון הם חובה אלא אם כן הסטודנט רוצה ללמוד את כלל הקורסים באנגלית דבר שיכול לקחת זמן רב ולא להיות משתלם.

במבחן האמי"ר יש מגוון רחב של שאלות וקטעי קריאה שעליהם על הסטודנט לענות בפרק זמן מוגדר , במידה והסטודנט מוציא ציון הגבוהה מ234 דבר שקשה מאוד לעשות הוא זוכה בפטור מלימודי האנגלית לרוב מדובר בדוברי אנגלית מבית , עולים חדשים , כשרונות מיוחדים שאינם נדרשים להמשיך לקורסים אם זאת רוב גדול מקבלים ציון סביר ולכן נאלצים ללמוד בקורסים : אנגלית ברמה A ו אנגלית ברמה B ורק לאחר מכן ניתן להמשיך בלימודים.

המבחן נכתב ומנוהל על ידי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה , הגוף הממונה על הבחינה הפסיכומטרית אותה רוב הסטודנטים לוקחים ולכן במידה וציון הפסיכומטרי באנגלית גבוהה מספיק לא תדרשו למבחן מיון נוסף והמיון יתבצע באופן אוטומטית , כמו כן הלימודים למבחן האמיר והמבחן הפסיכומטרי זהים ולכן אם למדתם למבחן הפסיכומטרי או שאתם מחזיקים את ספרי הפסיכומטרי תוכלו ללמוד ישירות מהן ולגשת למבחן האמיר בראש רגוע.

המבחן עצמו בנוי משלשה חלקים וכל חלק הוא בן 25 דק' ובו כ27 שאלות כך שיש מעט פחות מדקה לשאלה , מאחר ולא מורידים נקודות על טעויות במידה וסטודנט אינו יודע תשובה עדיף לו לנחש על פני איבוד השאלה דבר שיכול להוסיף עם מעט מזל כמה נקודות שיבדילו בין הצורך בקורס אחד או שניים ולעיתים גם לשלשה , כמובן שמדובר במבחן אמריקאי ולכן הניחוש בעל הסתברות של 25% הצלחה.

חלק ראשון : שאלות והשלמה של משפטים, יופיעו לסטודנט הנבחן משפט ממנו הוציאו במתכוון מילה או חלק מהמשפט ועליו לבחור את ההשלמה הנכונה ביותר מבין ארבעת האפשרויות שעומדות לרשותו וככל שמתקדמים בשאלות הרמה עולה ועולה והופכת לקשה יותר ויותר , השאלות יכולות להיות מבלבלות מאוד מאחר והן דומות וכמעט זהות האחת לשניה ולכן יש צורך בתרגול רציני של החומר.

חלק שני : שאלות לניסוח מחדש, יופיע משפט שלם ובו מנוסחת אמרה או שאלה ועל הסטודנט יהיה לבחור מבין ארבעת האופציות את השילוב הנכון ביותר לשילוב מחדש של המשפט כלומר יש צורך בידיעה של ההקשרים השונים של המילים ולא רק במשמעות שלהם בכדי לסיים חלק זה בהצלחה ואי הבנה של מילים או שילובים שונים במשפט יכולים לפגע בסיכויי ההצלחה שלכם.

חלק שלישי : שאלות על הבנת הנקרה, חלק לא קל במיוחד אך לדוברי השפה זו יכולה להיות חלק סבר , בחלק זה על הסטודנט לקרוא שני קטעים של מאמרים (דבר שאורך זמן רב) ולאחר מכן לענות על שאלות בהתבסס על הנקרא דבר שיכול לשלוח את הסטודנט לקריאה שניה ושלישית אך תחת לחץ הזמן לפעמים זה יכול להיות בעייתי ולכן נדרש תרגול רב וידע רחב בקריאה והבנת הנקרא כדי לעמוד בדרישה זו.

ניתן ללמוד למבחן האמי"ר און ליין ואין ספור אתרים שנותנים שירות זה וזולים משמעותית מהמסלולי לימוד הרגילים ואם אתם עצמאיים מומלץ לכם לחסוך כסף וזמן וללמוד באינטרנט.

 


מעוניין ללמוד הכנה למבחן אמי"ר ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..