מעוניין ללמוד מאבטח אישים?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

מאבטח אישים

כדי להיות מאבטח אישים יש לעבור דרך לא קצרה וזאת מאחר ולא כל אד ם מתאים לעבוד בעבודה כה חשובה ומאתגרת. מאבטח אישים נדרש לעמוד על המשמר בכל זמן בין אם מדובר באישיות שנמצאת ברכב, באולם, בתנועה ברגל או בכל מקום שימצא. מאבטח אישים טס ונוסע לכל מקום שהאישיות עליו הוא אחראי לשמור נעה. מדובר במשימה קשה ומאתגרת אך יש בה סיפוק והרבה מאוד כסף מאחר ומדובר בשעות על גבי שעות בהם עליהם לשמור על האישיות רמת הדרג.

המסלול אותו עוברים כדי להיות מאבטח אישים:

שלב ראשון
עליכם להיות בוגרי צבא. לא סתם צבא, עליכם להיות בוגרי שירות צבאי עם רובאי 07 ומעלה ועם תעודת לוחם אשר מעידה שאתם אכן השלמתם את שירותכם במלואו ובכבוד. בוגרי קורס מ"כים או בוגרי קורס קצינים אשר יש להם רובאי 08-12 ייהנו מעדיפות בתהליך המיונים בו ייבחנו על כושר גופני ובריאותי וייבדק האם הם מתאימים לעבודה באבטחת אישים.

שלב שני 
אלו שיתאימו יידרשו לצאת לקורס אבטחת אישים שמכונה בפי רבים קורס אחיד. לקורס זה יצאו אלו שעברו את מבדקי השב"כ או המשטרה בהתאם לטיב העבודה בה הם בחרו. קורס זה ארוך מאוד ונמשך כ9 שבועות בהם החניכים עוברים סדרה ארוכה של הכשרות ואימונים שמבטיחים את מוכנותם לעבודה באבטחה. במהלך הקורס ידרשו לעמוד בכושר ובסיבולת גבוהה כאשר כל מי שעובר את הקורס (לא כולם עוברים) יזכה לעבודה יציבה וממש מעניינת.

שלב שלישי 
גם לאחר סיום קורס אחיד ושיבוץ באחת מהיחידות הרלונטיות כעובדי מדינה או כעובדים באחת מהחברות שמנהלות עובדי קבלן במסגרת החוק ידרשו מאבטחי האישים לשמור על כושר שיא ולעבור רענונים תכופים בכל הזדמנות וזאת כדי לוודא שיש ביכולם להמשיך ולעבוד באבטחה ברמה כה גבוהה ומספיקה טעות אחת כדי שיעלו חששות ומקום העבודה כבר אינו מובטח ולכן נדרשים מהמאבטחים משמעת ברזל בדומה לזאת המוכרת להם בצבא.

העבודה באבטחת אישים מרתקת רבים אך מדובר בעבודה קשה ואינה מתאימה להרפתקנים. מדובר בשעות עבודה לא שיגרתיות, עירנות מתמדת, הבנת חשיבות התפקיד ובעיקר רצון להגן על האישיות הבכירה אליה הוצמד המאבטח. אבטחת אישים שנעשית לאורך זמן יכולה לפתוח את הדלת לעבודה קבועה בשירותי הביטחון הכללי שעוקבים מקרוב אחר כלל המאבטחים ובוררים מתוכם את הטובים ביותר לשלל מקצעועות נחשקים וסודיים.


מעוניין ללמוד מאבטח אישים?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..