מעוניין ללמוד סוכן ביטוח?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

סוכן ביטוח

סוכני ביטוח נדרשים בעולם המורכב בו אנו נמצאים שכולו סובב כסף. בכדי להיות מוגנים כנדרש בעת הצורך, יש צורך באיש מקצוע אמין שיכול לבחור עבורנו את הכיסוי הביטוחי כך שנהיה מוגנים בעת הצורך. לימודים לקראת עיסוק כסוכן ביטוח כוללים היכרות עם עולם הביטוחי והמונחים הרבים שיש להכיר לצד חוקים שהמחוקק מחייב.

לימודי תכנון וליווי ביטוח נולדו בעקבות שוק הביטוח המשתנה ללא הכר בשנים האחרונות. שינויים אלו נובעים הן מצד הרגולטור שלא מפסיק לחוקק ולתקן תקנות חדשות לבקרים והן שינויים עולמיים שמשפיעים גם על השוק המקומי. אפשר להתחיל לדון ולנתח כל תקנה או שינוי אך הכותרת הכללית שיש צורך בסוכן הביטוח.

סוכן ביטוח הוא היועץ המלווה והמתכנן המשפחתי הן בתחום הסיכונים והן בצד הפיננסי. לא עוד תחשיבי עמלה כזו או אחרת ולא עוד עבודה ע"פ שיקולי והאינטרסים של חברות הביטוח אלה הלקוח הוא המעסיק ובעתיד הוא גם יהיה המפרנס. זו בדיוק כוונת הרגולטור וזה הכיוון במדינות אירופה וארה"ב.

כדי להיות חלק מרכזי בעולם זה שטומן בחובו הזדמניות עסקיות גדולות, יש צורך ללמוד איך לשלב שלל כלים טכנולוגיים שיחליפו חלק מהליך המכירה המסורתי אבל לא יוכלו להחליף את הידע המקצועי וההון האנושי. לכן יש צורך ב שילוב המקצועיות והסתכלות מנקודת מבטו של הלקוח השירות האישי בשילוב טכנולוגיה הוא הוא המינון הנכון להצלחה עתידית.

זהו בדיוק התהליך הלימודי של תכנון וליווי ביטוחי ופיננסי, להקנות לעצמנו הרגלים ויכולות לצד ידע מקצועי שימצב אותנו כיועצים הפינססיים של העצמאיים בעלי המשפחות ובעצם כל תא משפחתי שאין לו את הידע והזמן לעסוק בכך.

כיום, אחד המוצרים החשובים ביותר שיש להכיר הנו כל הקשור לתכנון עתידי. כך, יועצי ביטוח מעולים עוברים לתכנון פיננסי ואו תכנון ביטוח ארוך טווח בעבור הלקוחות וזאת מאחר ומכונות ואלגוריתמים אינם יכולים לעשות זאת.


מעוניין ללמוד סוכן ביטוח?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..