מעוניין ללמוד במכללת רמת גן ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מכללת רמת גן

מכללת רמת גן

מכללת רמת גן

כאשר מדברים על מכללת רמת גן יש להבין שזהו בעצם שלוחה של האוניברסיטה הפתוחה , מכללת רמת גן ממוקמת כצפוי ברמת גן במיקום מצויין עם חניה בשפע וקהל היעד הטבעי שלה הינו אנשים עובדים המגיעים מכל איזורי המרכז ואף מאיזורים מרוחקים אחרים עם רכבם הפרטי חונים נכנסים לכיתה ומתחילים ללמוד , למכללת רמת גן מסלולים רבים וניתן ללמוד את מרבית המסלולים האקדמאים שמוצעים על ידי האוניברסיטה הפתוחה , התעודה בגמר הלימודים היא תעודת בוגר תואר מהאוניברסיטה הפתוחה עם תוספת לוגו המכללה.

מכללת רמת גן מטופחת ומסודרת מאוד , ישנם יועצי לימוד כמעט כל השבוע לסיוע וליעוץ לסטודנטים וניתנים שירותים אחרים בקמפוס המכללה , המכללה דואגת להביא אליה את המרצים הטובים ביותר באוניברסיטה הפתוחה ומאפשרת בין השאר לעשות שימוש חופשי בכל כלי האוניברסיטה באינטרנט , הכיתות מאובזרות בפשטות מסוימת אם זאת לא חסר דבר , השירותים תמיד נקיים ונעים לשהות במכללה.

כפי שפתחנו , רוה הסטודנטים במכללת רמת גן הינם אנשים עסוקים בעבודה או בדברים אחרים כך שאין חיי חברה משמעותיים כפי שיש באוניברסיטאות ובמכללות אחרים ורוב הסטודנטים מגיעים דקות לפני השיעור ועוזבים מיד לאחריה ו9000 הסטודנטים הרשומים במכללה לא מורגשים כמעט בגלל פעילות המכללה 6 ימים בשבוע בבוקר ובערב.

המכללה מתאימה למתענינים בלימודים אך עם זמן מוגבל מאידך , לאנשים שלא מחפשים חברה אלא השלמת יעדים והתקדמות , המכללה כמובן מספקת תוספות ביחס לאוניברסיטה הפתוחה ועל כך משלמים תוספת מסוימת ביחס לאוניברסיטה הפתוחה. השירות המשמעותי ביותר של המכללה "תכנית המקפצה" בעצם מספקת שיעורי עזר ותוספות משמעותיות מאוד לקורסים בהם מרבית הסטודנטים מתקשים וזה משנה מקצה לקצה את היכולת של סטודנט לסיים את התואר במעט זמן שיש לו, מרתונים לימודיים לקראת מבחנים מתקיימים בקורסים מסוימים ובנוסף ניתן גישה חופשית לאתר "gool" אתר מצויין ללימוד און ליין של מגוון רחב של שיעורים.

העלות הנוספת עומד על כמה אלפי שקלים נוספים לאורך התואר כולו , אין תשובה ברורה למהי הסיבה המרכזית שאנשים באים ללמוד במכללת רמת גן במיוחד אנשים שאינם נדרשים לתוספות ותיגבורים השונים שמציעה המכללה אך יש הטוענים שלתואר המתקבל המכללת רמת יש יתרונות על פני התעודה הרגילה הניתנת באוניברסיטה הפתוחה , אנו לא יודעים אם זה אכן נכון אך יש להניח שיש אי אלו השלכות על התואר.

בשונה ממוקדי לימוד אחרים של הא"ופ , רוב הסטודנטים מתייצבים לשיעורים הפרונטלים בכיתות פעם בשבוע ואו יותר ונהנהים משירותי המכללה באופן תדיר ושביעות הרצון גבוהה. 

במכללת רמת גן יש לימודים נוספים כגון נהיגה מונע והשלמות למועצות וקורסים לארגונים נוספים , יועצי הלימודים במכללת רמת גן אנושיים מאוד ונותנים מעצמם רבות ומסעיים לסטודנט בכל שלב ובכל עת שיחפוץ , גמישות הלימודים יחד עם שירות מצויין מצד המכללה מאפשרים את השקט הנפשי הנדרש מהסטודנט לכדי סיום לימודיו בהצלחה


תנאים סוציאליים
רשימת התנאים הסוציאלים הנכללים בבית הספר

ספריה

ספריה המאפשרת השאלת ספרים , ישיבה ללימוד עצמי

מתאים לדתיים

גילוי כבוד והבנה לצרכים של הדתיים וחרדים בלימודים

מדשאות

איזורי ישיבה ומדשאות מוצלות לישיבה רגועה בהפסקות

חדרי מחשבים

חדרי מחשבים לשימוש חופשי לצרכי לימוד לסטודנטים

לימודי חוץ

מוצע קורסים ולימודי חוץ בתחומי לימוד שונים

לימוד מקוון

ניתן לעקוב אחר תכנית הלימודים וללמוד און ליין מהבית

לימודי ערב / לימוד מקביל לעבודה

לימודי ערב מתאפשרים לסטודנטים העובדים

לימודים מקצועיים

לימודי פנאי ומקצוע נלמדים בקורסים על בסיס קבוע

חניה לסטודנטים

לסטודנטים מוצעת חניה חינם או מוזלת משמעותית לסביבה

מיקום מרכזי

תחבורה נגישה וסמוך לאיזורי מסחר ותעסוקה

מלגות

מוסד זה נותן מלגות לסטודנטים מועטי יכולת כלכלית

בנק/כספומט

יש במרחק סביר סניף בנק או בנקט ללא עמלות

נגישות לנכים

מוסד מנוגש לנכים באמצעות מעליות ורמפות בצידי מדרגות , כולל שירותי נכים מוסדרים

קפטריה ומסעדה

בקמפוס יש מסעדה או קפיטריה במחירים מוזלים לסטודנטים

מידע אישי

מכללה / אוניברסיטה עם איזור מידע אישי לסטודנט , באיזור זה ניתן לעקוב אחר ביצועי הסטודנט

מפת הגעה
מכללת רמת-גן, פנחס רוטנברג 87 רמת-גן


מעוניין ללמוד במכללת רמת גן ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מכללת רמת גן

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

פרטי קשר למכללת רמת גן


טלפון:
03-6710000
פקס:
03-6710055

פרטים נוספים