מכללת אטליה לעיצוב ולתקשורת חזותית

מעוניין ללמוד במכללת אטליה לעיצוב ולתקשורת חזותית ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מכללת אטליה לעיצוב ולתקשורת חזותית

מכללת אטליה לעיצוב ולתקשורת חזותית

מכללת אטליה לעיצוב ולתקשורת חזותית

אֲטֶלְיֶה - מכללה לעיצוב ותקשורת חזותית, הוקם במטרה להכשיר את דור המעצבות הבא ונשות התקשורת והתוכן, לפעול, ליצור ולהטביע חותם, בעולם המשתנה בקצב מסחרר. לשם כך באֲטֶלְיֶה, תוכנית לימודים מקיפה ואינטנסיבית במיוחד, המשלבת בהצלחה יכולת הטמעה מהירה של טכנולוגיות חדשות, בד בבד עם טיפוח יצירתיות מקסימאלית וחשיבה מחוץ לקופסא.

על מנת להכשיר אותך כמעצבת מובילה ולהקנות לך את המיומנויות הללו, בנינו באֲטֶלְיֶה תוכנית לימודים ייחודית בקונספט של "בוטיק". ובדיוק כפי שבבוטיק כל פריט הוא יצירה חד פעמית, כך גם באֲטֶלְיֶה, כל תלמידה היא עולם ומלואו, כשסביבת הלימוד מתאימה את עצמה לקצב וליכולת האישית ו"נתפרת" במיוחד עבורך. במילים אחרות, אם את זקוקה לזמן נוסף, אם את נתקעת באמצע פרויקט ולא יודעת איך להמשיך, אם את לאחר לידה או מכל סיבה אחרת, כל שעלייך לעשות זה רק לפנות למערכת אֲטֶלְיֶה-אונליין וליהנות מתמיכה וליווי צמודים, גם מעבר לשעות הלימוד בכיתה. 
זאת ועוד, התפיסה ה"בוטיקית" איננה מתמקדת רק ביחס האישי אלא הרבה מעבר. באֲטֶלְיֶה רואים בך כבר מראשית לימודייך, אישיות עצמית בעלת אמירה עיצובית ומטפחים זאת, כך שעם סיום לימודייך, תהיי מסוגלת למתג ולבדל את האישיות הייחודית שלך כמעצבת, לקראת חייך העצמאיים.

על מנת לשמור על הצביון ה"בוטיקי" ולהשיג את המטרות הללו, כיתות הלימוד באֲטֶלְיֶה פועלות במתכונת של כיתות-אמן חדשניות ומאובזרות, כשמספר התלמידות מצומצם במיוחד, מה שמבטיח תשומת לב אישית בזמן אמת, לכל אחת ואחת, כמו גם מרחב ביטוי גדול יותר לאישיותך הייחודית. זאת ועוד, בהתאם לתפיסה "הבוטיקית" גם המיקום שלנו אקסקלוסיבי ומצוי במיקום מרכזי ואסטרטגי, בו פועמים החיים במלוא עוזם. המיקום היוקרתי של בית הספר, בבית הדפוס 11 נבחר בקפידה על מנת להשיג מטרה זו. 

זה עולה לנו יותר? נכון. זה דורש מאיתנו סינון ותנאי כניסה? נכון. אבל בקו הגמר זה מוכיח את עצמו, כשאחוזי ההשמה של הבוגרות במשרדי העיצוב והפרסום המובילים, כמו גם בהקמת עסק עצמאי, הנם מהגבוהים בתחום. ובל נשכח את השורה התחתונה: פרנסה. באֲטֶלְיֶה מכשירים אותך מהרגע הראשון, לחשוב בגדול ובאופן עצמאי ולבנות את האישיות העסקית שלך. לשם כך השקנו באֲטֶלְיֶה קורס פרקטיקה מקיף, שמעניק לך, מעבר לעבודה מעשית על פרויקטים אמיתיים מול לקוחות בזמן אמת, את מלוא הכלים להקמת עסק עצמאי בתחום או לעבודה מול גורמים שונים במשרדי העיצוב והפרסום המובילים. 

וזה עוד לא הכל! על מנת שקצב הלימוד שלך יהיה מהיר ואינטנסיבי ותספיקי הרבה יותר, הפקנו למענך בבית הספר, סדרת חוברות לכל תוכנה, עם צילומי מסך ודיסקאון קי אישי וממותג, מה שמקל מאד הלימוד ומקצר אותו בהרבה. 

אם את חולמת על קריירה בעיצוב גרפי ואינטראקטיב, כמו גם יחסי ציבור או עיתונאות, קריירה שתאפשר לך להביא לידי ביטוי מקסימאלי את הכישרון שלך, להשתכר בכבוד ואף יותר מזה, אין ספק שאֲטֶלְיֶה הוא המקום עבורך. 

במכללה נלמדים קורסים שונים בתחום עיצוב. הגרפיקה החל מקורס הפוטושופ אילוסטרייטור , אינדיזיין ועד לקורסים שלמים

המכללה מספקת מענה גם לנשים אשר מחפשות ללמוד עיצוב וקריאייטיב  הלימודים הינם ברמה גבוהה אשר למדים בה את מיטב הידע העדכני והעכשווי בתחום הקראייטיב המקובל כיום בנושאי המיתוג. הדמיות ממוחשבות. סוריאליזם. , עיצוב אריזות מודעות פירסום קריאייטיבי . קמפיינים יח"צ ברמה הגבוהה ביותר ועוד .


תנאים סוציאליים
רשימת התנאים הסוציאלים הנכללים בבית הספר

מתאים לדתיים

גילוי כבוד והבנה לצרכים של הדתיים וחרדים בלימודים

חדרי מחשבים

חדרי מחשבים לשימוש חופשי לצרכי לימוד לסטודנטים

אינטרנט / כבלים

באיזורי הלימוד והמעונות יש אינטרנט , בחדרים יש כבלים

לימודי חוץ

מוצע קורסים ולימודי חוץ בתחומי לימוד שונים

לימוד מקוון

ניתן לעקוב אחר תכנית הלימודים וללמוד און ליין מהבית

לימודי ערב / לימוד מקביל לעבודה

לימודי ערב מתאפשרים לסטודנטים העובדים

לימודים מקצועיים

לימודי פנאי ומקצוע נלמדים בקורסים על בסיס קבוע

מיקום מרכזי

תחבורה נגישה וסמוך לאיזורי מסחר ותעסוקה

מלגות

מוסד זה נותן מלגות לסטודנטים מועטי יכולת כלכלית

כיתות מופרדות גברים ונשים

מסלולי לימוד מיוחדים לחרדים בהם לומדים גברים ונשים לחוד

יחס אדיב

נותן השירות חם ונדיב ומכבד את הלקוח

מפת הגעה
בית הדפוס 11 גבעת שאול ירושלים כניסה לעיר


מעוניין ללמוד במכללת אטליה לעיצוב ולתקשורת חזותית ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מכללת אטליה לעיצוב ולתקשורת חזותית

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

פרטים נוספים