אילוסטרייטור - illustrator

מעוניין ללמוד קורס אילוסטרייטור - illustrator ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא אילוסטרייטור - illustrator

קורס אילוסטרייטור - illustrator

אילוסטרייטור הינה תוכנה ווקטורית , השימוש הנעשה בתכנה הוא בעיקר לצרכי יצירת לוגו , איורים ,כרזות ,כרטיסי ביקור ועוד . כמו שנאמר התוכנה מבוססת על השיטה הווקטורית ואינה עושה שימוש בפיקסלים כך שהתמונות אינן נפגמות במהלך העבודה עליהן , הקורס מורכב מלמידת הפקודות הבסיסיות של התכנה הגרפית כגון שימוש בכלי העבודה הנמצאים בצד התוכנה ובנוסף שימוש בטכניקות העיצוב השונות הניתנות .

בתוכנת האילוסטרייטור מבית אדובי משתמשים לרוב גרפיקאים לצרכי יצירת אלמנטים גרפיים שונים ורבים אשר אותם תוכלו למצוא בכל פינת פרסום , עיתונות , אריזות , מדיה ועוד . בעזרת התוכנה ניתן גם לייצר טקסטורות גרפיות שונות ולערוך ולמקם עצמים בקומופזיציות נכונות ומגוונות . 

אילוסטרייטור מאפשרת לשנות גדלים תוך שמירה על הפרופורציות והמדוייקות מבלי לפגום באיכות המושלמת של התמונה או האלמנט הגרפי . בעבודה על מלל , יצירת פונטים , סגנונות טקסטואלים , עימוד התוכנה מעמידה את הכלים הטובים ביותר אשר תוכלו למצוא מבין התכונות הניתנות בשוק ,  אדובי לכל ספק יצרה תוכנות גרפיות בהן משתמש כל גרפיקאי באשר הוא . 

הקורס הקודם לאילוסטרייטור הינו פוטושופ אשר מאפשר עריכת תמונות ברמה הגבוהה ביותר ולאחריו נלמדת התוכנה אילוסטרייטור הוקטורית ובהמשך על מנת להיות בקיא בכל תוכנות אדובי כאשר תצאו לשוק העבודה תלמד גם התוכנה אינדיזיין. בקורס האילוסטרייטור ישנו מגוון רחב של ספריות צבע ,  צבעי מסך , צבעי דפוס ועבודה עם מברשות שונות ומגוונות (מברשות אשר לא מצויות בתוך התוכנה תוכלו למצוא במרחבי הרשת). 

במקביל לכל השאר התוכנה מספקת שילוב תמונות ובניית אובייקטים וקטורים אשר ישמשו לכל משימה בה תערכו שימוש בתוכנה ללא ספק החל מיצירת ועיצוב אפליקציות וכלה ביצירת כרטיסי ביקור ויצירת אריזות למפעל . על יצירת לוגו אין מה להוסיף כמובן שאילוסטרייטור הוא המקום לבנות ולייצר לוגו לכל המבקש , ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר , לסיום ניתן לומר שמהתוכנות שאדובי הוציאה לשוק אין ספק התכנה אליסטרייטור שולטת בכולם ביד רמה ומאפשרת שימוש בה לצרכי אינסוף של אלמנטים ושימוש רחב באפקטים . בתוכנה סוגרים קבצים גם לדפוס וגם לרשת האינטרנטית . 

 


מעוניין ללמוד קורס אילוסטרייטור - illustrator ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא אילוסטרייטור - illustrator

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל אילוסטרייטור - illustrator.

לא נוספו עדיין סיכומים לאילוסטרייטור - illustrator