קורס אבטחה מתקדם א'

מעוניין ללמוד קורס קורס אבטחה מתקדם א' ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס אבטחה מתקדם א'

קורס קורס אבטחה מתקדם א'

קורס זה אינו קל ואורך 15 ימים בתנאי פנימיה ובו מוכשרים מאבטחים למגוון רחב של מתקנים , קורס זה כולל בתוכו גם את כל הנדרש ממאבטח מתקדם ב' וניתן לבחור אין ספור מתקנים וארגונים בהם ניתן לעבוד עם תעודה מסוג זה , קורס זה מועבר במספר בתי ספר מקצועיים לאבטחה והם עובדים באישור משטרת ישראל ומטרתם להכשיר עובדים שיעמדו בדרישות גבוהות במיוחד.

קורס אבטחה מתקדם א' מכשיר את העובדים לירי מדויק ומכוון היטב אל עבר מטרה כאשר יש קהל סביב ומתנהל מרדף או ארוע טקטי שיש להתמודד עימו תוך כדי הרחקה של קהל החזרה לאחור של הספארי שליפה דריכה וירייה , מאחר ולמאבטחים העובדים בליווי של אישים או ארכיאולוגים ואנשי מס לאיזורים מורכבים כגון מזרח ירושלים או כפרים ערביים יש צורך במאבטח שיוכל להתמודד עם מצבים מורכבים יותר שאינם כלי בסיסי למאבטח. 

 

המשרות החמות ביותר פתוחות לרישום! לחצו להשארת פרטים ישירות לחברות האבטחה!!

 

מאבטחים של רכבת ישראל ומאבטחים של הרכבת הקלה בירושלים עושים תרגולים יחודיים להם בו הם מתמודדים עם איומים שמתרחשים בתוך קרונות הרכבת ובו עליהם להתמודד עם נוסעים שיכולים להיפגע בטעות ויש להפעיל שיקול דעת באופן מהיר ומקצועי מאבטחים מתקדמים ברמה א' צריכים לעבוד באופן מהיר ולעשות זאת ברמה מדויקת מאחר ופספוס קל יכול לעלות בחיי אדם.

הקורס מכשיר את המאבטחים לכניסה למטווח כאשר אין להם את הידיעה מה עומד לקרות כלומר נעשים להם מבחני הפתעה בו עליהם להגיע ולהתמודד עם הבעיה במהירות וזאת ללא פגיעה בעוברי אורח , התמודדות עם בעיות שקורות במהירות רבה לכן כל שניה קריטית ונמדד הזמן של התגובה לכל מאבטח לוודאות שיש לו כשירות מספקת.

מאבטחי ליווי שמצטרפים לחוקרים פרטיים ורשויות המס בשטחים מורכבים אף הם צריכים להתמודד עם מורכבויות מעט שונות בהם הגב שלהם תמיד חשוף והאיום יכול להגיע מכל עבר , עליו ללמוד להתמודד עם מספר רב של תוקפים למצוא מחסה ולהגן על האדם אותו הוא מאבטח. 

ההכשרה מתבצעת על נשק מסוג גלוק , נשק מדויק ומקצועי ולאילו העוסקים בליווים במידה והם יוצאים משטחי הקו הירוק צריכים לדעת לעשות שימוש ב"תבור" נשק ארוך לטווחים גדולים יותר ולכן גם לכך הם מוכשרים , בכל יום במהלך כל חמש עשרה ימי האימון הלא קלים יש ארבע שעות קרב מגע בו מתמודדים עם מגוון רחב של אירועים המתרחשים בתוך המון ובמצבים שונים , מאבטחי הרכבת הקלה בירושלים עושים שימוש רב בטכניקות של הקרב מגע בתמודדות עם גורמים עוינים.

בנוסף לאימונים פיזיים בקרב מגע ובירי על מאבטחים ברמה מתקדם א לעמוד בדרישות הבוחן כושר שכולל ריצת אלפיים , ריצת 300 מטר ספרינט , מספר מתח כפיפות בטן שכיבות סמיכה ועוד , הכושר מאוד חשוב והתנועה על הרגליים לעיתים אינטנסיבית מאוד , בירושלים לדגומה פעולים מאבטחי עיר דוד ומאבטחי העיר העתיקה שעומדים על רגליהם לפעמים גם 8 שעות ברציפות ובתנועה מתמדת לא קל להחזיק ללא כושר מספיק.

נוסף לכלי הלחימה וההגנה לומדים התלמידים על חוקי הפרטיות והזכויות השונות שיש לאנשים בכדי למנוע ארועים לא נעימים שבו המאבטח מואשם בהטרדה או פגיעה באדם , בנוסף לומדים שימוש בגז פלפל לפי הצורך , מדובר באימון שאינו דומה לשירות צבאי רגיל והוא לא קל בכלל הקורס דורש כח סבל רב ואינטסיביות רבה אך המשכורת מתגמלת לא רע ולכן זה שווה.

קורס אבטחה מתקדם א' מתאים לאבטחת נמלים , אבטחת רכבת ישראל ורכבת הקלה בירושלים , ליווי של עובדים באיזורים בעייתיים , אבטחה היקפית לנתב"ג ומקומות בהם יש סיור רכוב.


מעוניין ללמוד קורס קורס אבטחה מתקדם א' ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס אבטחה מתקדם א'

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
תמונת פרופיל אורח

במבחני הכושר מה מינימום זמן שצריך בשביל לעבור ?


שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל קורס אבטחה מתקדם א'.

לא נוספו עדיין סיכומים לקורס אבטחה מתקדם א'


פרטים נוספים