קורס סדרני ספורט

מעוניין ללמוד קורס קורס סדרני ספורט ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס סדרני ספורט

קורס קורס סדרני ספורט

קורס סדרני ספורט מאפשר לכם להיות סדרן במשחקי כדורגל ומשחקים נוספים. על המגרש ניתן לראות את הסדרנים ששומרים על הסדר ואם ברצונך להיות סדרן ספורט כל שעליך לעשות - להשאיר פרטים בצד ימין. אז מה הוא סדרן ספורט. בשונה ממאבטח מתקדם אין לסדרן נשק אך יש יכולות נוספות. במהלך הקורס הסדרנים ילמדו איך להשתמש בכוח סביר, מה מותר ומה אסור במקצוע זה מפיו של עורך דין שיעביר את החוקים כפי שהן כתובים בחוק. 

קורס סדרני ספורט נמשך חמישה ימים ובמידה והתחייבתם לחברת אבטחה שאתם תעמדו במספר משחקים או בתקופה ממושכת בעבודה הם ישלמו עבורכם את הקורס. קורס סדרנים כולל אימוני קרב מגע, כושר גופני הכולל כפיפות בטן, שכיבות שמיכה ואימוני ריצה וזאת כדי שיובטח שאתם אכן יכולים להתמודד עם פעילות גופנית מואמצת שתדרש במשחקים שונים ובעיקר במשחקי הכדורגל הנחשקים. 

המשרות החמות ביותר פתוחות לרישום! לחצו להשארת פרטים ישירות לחברות האבטחה!!

במהלך הקורס תקבלו תדרוכים מקצין משטרה, עורך דין, מדריכי קרב מגע ועוד והם יסבירו לכם מה הם זכויותיכם ומה הן המגבלות בשימוש בכוח כך שלא תתבעו על פעולות שעשיתם מאוחר יותר. הייתרון הגדול ביותר בעבודה כסדרן ספורט היא העובדה שאתם זוכים להיות במשחקים רבים ועוד לקבל עליהם כסף אך לא תמיד תשובצו במשחק עצמו אלא לפעמים בשערים או בסובב האיצטדיון ולכן חשוב להגיע עם ראש פתוח ומוכנים לכך.

למרות שעושים שימוש בכוח פיזי ובאימון במהלך חמשת ימי הקורס להפוך לסדרן אין מדובר בכוח יתר על המידה או באימונים דומים לאלו שעוברים מאבטחי רכבת או מאבטחי משרדי ממשלה אלא יותר בסגנון הקורס של מאבטחי מוסדות חינוך בהם הכל נעשה בקלילות רבה יותר.


מעוניין ללמוד קורס קורס סדרני ספורט ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס סדרני ספורט

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל קורס סדרני ספורט.

לא נוספו עדיין סיכומים לקורס סדרני ספורט


פרטים נוספים