קורס מאבטחי מתקנים

מעוניין ללמוד קורס קורס מאבטחי מתקנים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס מאבטחי מתקנים

קורס קורס מאבטחי מתקנים

קורס מאבטחי מתקנים נועד לאלו שרוצים לעבוד באבטחת מתקנים חשובים ורוצים לעבוד גם בסופי שבוע לרוב. מאבטח מתקנים עובר את קורס אבטחת מתקנים שנמשך כ8-10 ימים בתלוי האם מדובר במתקן משטרה או מתקן בטחוני אחר. כאשר עוברים קורס מאבטחי מתקנים למשטרת ישראל הם עוברים גם יומיים הכשרה על כלי נשק המכונה גליל שהנו נשק גדול ומסורבל אך עושים בו שימוש בתחנות המשטרה הרבות שפזורות בכל רחבי הארץ.

יהיו שיראו בכך מאין אבסורד שחברות פרטיות מכשירות מאבטחי מתקנים כדי לשמור על תחנות משטרה שלא אמורות להיות תחת איום מצד גנבים או פח"ע אך זהו המצב וכיום ישנם מאבטחי מתקנים שמרוויחים היטב בימות השבוע ובסופי השבוע על ידי אבטחת מתקני משטרה שונים בכל רחבי הארץ. 

המשרות החמות ביותר פתוחות לרישום! לחצו להשארת פרטים ישירות לחברות האבטחה!!

קורס מאבטחי מתקנים נעשה יחד עם קורס אבטחה מתקדם ב' ובעצם אחד הם. קורס מאבטח מתקנים מחייב את החניכים בכושר טוב ובשירות צבאי מלא לצד מעבר מבחנים בכתב ובמעשה ועליהם ללמוד קרב מגע, ירי נכון וכמובן גם את החוקים שחלים על נושאי נשק והאופן בו עושים בנשק שימוש. רישיון נשק ניתן רק לאחר שמנהל המטווח או בית הספר להכשרת מאבטחים אישר שאכן המאבטח עמד בשלו והשלים את כל המשימות שמאפשרות לו לצאת ולעבוד.

במהלך קורס מאבטחי מתקנים יהיה על המאבטחים לעבור סדרה של שיעורי קרב מגע לא קלים בכלל וכ20 שעות בממוצע בהם יתאמנו המאבטחים בקרב מגע ובאימונים טקטיים. החניכים ייבחנו על הכושר הגופני שלהם וידרשו לרוץ ריצת 2,000 בפחות מעשר דקות לצד כפיפות בטן, שכיבות שמיכה, מקבילים ועוד. 

קורס מאבטחי מתקנים כולל אימונים שונים בירי חי, כך לדוגמה יהיה על החניכים לעבוד על ירי בכריעה, בשכיבה, בעמידה לצד ירי לאחר מאמץ או ירי מאחורי מכסות ממרחקים שונים כך שהמאבטח תקנים יוצא מהקורס מוכן לפעולה במידה וידרש לכך.

מאבטח מתקנים אינו עובד רק בתחנות משטרה או מתקנים סגורים אלא גם במקומות כדוגמת הכותל המערבי או חניונים משטרתיים לצד מוסדות ציבור ומגוון רחב של מתקנים ייחודיים כדוגמת פי גלילות או שטחי אש סגורים. מעבר הקורס אינו קל אך בהחלט משתלם לאלו שעוברים אותו בהצלחה.. לאחר מכן יהיו החניכים חייבים לחזור לרענון בכל שלשה חודשים עד שישה חודשים כדי לשמר את הידע שרכשו בקורס מאבטחי מתקנים בו הושקעו סכומי כסף גדולים.


מעוניין ללמוד קורס קורס מאבטחי מתקנים ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קורס מאבטחי מתקנים

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל קורס מאבטחי מתקנים.

לא נוספו עדיין סיכומים לקורס מאבטחי מתקנים


פרטים נוספים