מוזיקה ואומנויות הבמה

מעוניין ללמוד תואר ראשון בתולדות האמנות ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא תואר ראשון בתולדות האמנות

תואר תואר ראשון בתולדות האמנות

התואר בתולדות האמנות עוסק ברובו באמנות החזותית על גווניו הרבים ובו אנו נכנסים לעומק ההיסטוריה להכיר את המקורות והיצירות הראשונות במהלך לימודי תואר זה אנחנו בעצם מנסים לסדר את התקופות החשובות באמנות לפי סדר מסוים ולהבין באילו תקופות התרבות השפיעה על האמנות ומהם התקופות בהם האמנות היא זאת שהשפיע על התרבות ואיך היא עושה זאת.

האיזורים הנחקרים במהלך הקורסים השונים לתואר זה עוסק בעיקרו בעולם המערבי באירופה ופחות באמנויות השייכות למדינות המזרח והים התיכון כאשר הגדרה של אמנות התקבלה רק בעידן החדש למרות שאומנויות שונות החלו כבר בעת העתיקה והעיסוק בתולדות האמנות ובמקורם של אמנים ויצירות החל בתקופת הרנסאנס האיטלקי במהלך המאה השלוש עשרה ותקופה זאת יצרו את אבות הטיפוס לסוגי התרבויות.

אחת מהתקופות החשובות ביותר בתולדות האמנות היא הרנסאנס באותו תקופה בחלו לגלות עניין בחייהם ובביוגרפיה של האמנים השונים והם זכו לשלל חיבורים ולא מדובר רק באמנים שנחשבו סטדנדרטים אלא גם פסלים ובעלי אמנות פורצת דרך זכו להכרה על עבודתם , כאשר בוחנים את תולדוצ האמנות אנו נסתכל על שלל היבטים ונחלק את האמנות והתקופות באופן שיקל על סידור התכנים.

נוגעים באמנות של המזרח הרחוק ובאמנות הפריהיסטורית בתקופות בעת העתיקה באמנות מצרית ובבלית לדוגמה נוגעים באמנות הקלאסית ובאמנות של ימי הביניים ואמנות עד ומהרנסאנס בתוך תקופות אלו פרצו סוגים שונים של אמנות כגון האמנות הנוצרית והביזנטית והאמנות של יוון העתיקה ושל רומא והקורס ממשיך מתקופת הרנסאנס ועד הזמנים המודרניים כאשר בתוך פרק זמן יש את תקופת הבארוק תקופת שגשוג אדירה.

לסיום תולדות האמנות בוחן לעומק את התקופות שלפני המודרניזציה ואת האמנות המודרנית בה פרחו סוגי אמנות כגון אמנות ריאליסטית והרומטיקה יחד עם אקדמיזם וממשיך אל עבר האמנות המודרנית ומשם עד למאה העשרים שיש לחלקה לשני חצאים כאשר החצי השני של המאה העשרים הביא עימו כבר חידושים טכנולוגים מוכרים כמו הוידאו ארט המיצגים , המינימליזם והפופ ארט.

אבל יש להדגיש שלאורך כל התואר והחלוקה של התקופות יש גם את החלוקה של היבשות ומקורות שונים שכוללת את האמנות של הסינים היפנים המזרח הרחוק האמנות האפריקני והאירופאית יחד עם מדינות נוספות עם דגש על האמנות העכשווית בארצות הברית , ונגיעה באמנות הישראלית לאורך הדורות כולל האמנות היהודית והאמנות שקדמה ליהודים בארץ ישראל בתקופת הכנענים.

תואר מורכב מאוד ומכיל תאריכים ומקומות רבים יחד עם דמויות שונות ושמות רבים של אמנים ולבעלי הזכרון הטוב זהו אחד התארים היותר שימושיים עבורכם.


מעוניין ללמוד תואר ראשון בתולדות האמנות ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא תואר ראשון בתולדות האמנות

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

פרטים נוספים