מעוניין ללמוד אצל עדי טמיר ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

מרצה עדי טמיר

הלימודים אצל עדי טמיר הם חוויה אחרת , ללא ספק אחד המרצים הבולטים והנחשבים ביותר בתחום הכלכלה ולא לחינם , הרמה של הלימודים אצלו והאופן הבהיר כל כך שהוא מעביר את חומרי הלימוד מפשטים את כל תהליך הלמידה באופן קיצוני להפליא לטובה , כל הספקות והחששות של כל הסטודנטים המתחילים ללמוד בקורסים כגון מיקרו כלכלה נעלמים ברגע שעדי טמיר נכנס לכיתה ועם חיוך מוסר לכולם שלא יהיה קשה מידי.

ניתן ללמד כלכלה במספר דרכים יש את אלו המשעממות ומצד שני יש את אותם המרתקים שעושים זאת על ידי החיבור של החומר הנלמד לחיי היום יום עם דוגמאות רבות והעברה של מסרים שונים וכך בעצם הסטודנט נהנה ללמוד ומקבל ידע שבעניו רלוונטי ומעניין. 

היכולת של עדי להעביר חומרים באופן רגוע ומרגיע , בצורה המתאימה לכל סטודנט יהיו שיגידו כמו בכיתה א' מאפשרת לכולם להבין את החומר ובמידה ושכחתם דבר מה הצצה במחברת אמורה לפתור את הבעיה הסיכומים איתו קלילים ונעימים והחומר שמועבר באופן מסודר מקל מאוד על תהליך סידור וסיכום התכנים לאחר השיעור עצמו.

לאחר כל לימוד של חומר חדש עדי עוצר לרגע ושואל אם יש למישהו שאלות ובמידה ויש הוא מתייחס יפה לשאלה ומגיב יפה ובמהירות כך שכולם יבינו וגם לא יתבזבז זמן יקר, עדי משמש כרכז קורס באוניברסיטה הפתוחה ומלמד במכללת רמת גן ובאוניברסיטת תל אביב ולאחרונה לאחר שנתיים של אימון בהם שבע שעות ביום הוא כיום מייצג את ישראל באליפות העולם במתמטיקה שנעשית בראש וממוקם במקום השישי בעולם - כבוד לישראל.

אם יצא לכם ללמוד אצל עדי אתם מבינים את הנכתב ובמידה ואתם יכולים לבקש ללמוד בקבוצות שלו אנו ממליצים לכם בחום לעשות זאת ומבטיחים שלא תתחרטו.


מעוניין ללמוד אצל עדי טמיר ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..
עדי טמיר


שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל עדי טמיר.

לא נוספו עדיין סיכומים לעדי טמיר


פרטים נוספים

יצירת קשר:


אימייל: [email protected]
טלפון: 09-7781912
פייסבוק: https://www.facebook.com/adi.tamir.31