אריאל רובינשטיין

מעוניין ללמוד אצל אריאל רובינשטיין ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

מרצה אריאל רובינשטיין

אומרים שהאנשים החכמים באמת חיים בעולם משלהם מאחר וקשה מאוד להבין אותם , ניתן לומר על אריאל רובנשטיין דברים דומים - מדובר באדם גאון לא פחות שמוכר בכל העולם שכתב  ספרים זכה בתארים יוקרתיים ומה בעצם לא? אבל לסטודנטים מאוד קשה איתו , הוא אמנם מנסה להביא לכל הרצאה סיפור ולנתח אותו דרך החומר הנלמד אבל רבים מתארים את השיעורים כמשעממים .

הוא אמנם מעביר את הלוגיקה כמו שצריך ואדם שיש לו מעט שכל בקודקוד אמור לעשות 1+1 ול3קבל תשובה לכל שאלה שתופיע במבחן כלומר הוא יוצא מתוך הנחה שהסטודנטים אכן לוגים כפי שנדרש מהם ולכן הרעיון מועבר אבל סטודנטים רבים כלל לא מפעילים שיטה זו של חשיבה ובמקום זאת מחפשים את החיים הקלים בהם הם פטורים ממחשבה ועליהם רק לצוטט מה שתרגלו בעל פה או מתוך הסיכומים - אצל אראיל לא תקבלו זאת ולכן מומלץ להשלים עם העניין שכדי לקבל ציון טוב תבואו עם הלוגיקה המתאימה ותהיו פחות לחוצים לגבי החומר עצמו שאמור להיות מועבר.

לקראת סוף סמסטר מומלץ לנסות ליישם את הלוגיקה שלמדתם ולהבין האם אתם נמצאים במקום טוב לקראת המבחנים , במידה והמצב אינו טוב עליכם ללמוד באופן עצמאית את החומר וזה כבר מעצבן רבים , שורה תחתונה כדי להצליח בשיעורים של אריאל יש צורך במוח מבריק , תפיסה לוגית וכמובן סבלנות כי השיעורים שלו אינם חיים וכריזמטים אלא לוגית וישר לעניין.

 


מעוניין ללמוד אצל אריאל רובינשטיין ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..
אריאל רובינשטיין


שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל אריאל רובינשטיין.

לא נוספו עדיין סיכומים לאריאל רובינשטיין


פרטים נוספים

יצירת קשר:


אימייל: [email protected]
טלפון: 03-6409908 , 03-6409601
פייסבוק: https://www.facebook.com/ariel.rubinstein.96