נחמה ריבלין-בנימיני

מעוניין ללמוד אצל נחמה ריבלין-בנימיני ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

מרצה נחמה ריבלין-בנימיני

נחמה קנתה לעצמה שם באוניברסיטה הפתוחה ובמכללת רמת גן בפרט כאחת כזו שבמידה ואתם לומדים בשיטות מחקר למדעי החברה או בפסיכולוגיה חברתית חייבים לעבור דרכה , הצורך במרצה טובה תמיד קיים אך כאשר יש מרצה ברמתה של נחמה אסור לפספס אותה , חומרי הלימוד שמעט קשים ולא פחות מכך יחסית משעממים עוברים דרכה באופן קליל ומהנה וחובה לנסות.

במידה ושובצתם ללמוד בקבוצת הלימוד של נחמה מחכה לכם סמסטר סוער ומצחיק במיוחד , נחמה תסנן בדיחות תוך כדי הלימוד בכיתה ותנהל דיאלוגים מצחיקים עם הסטודנטים כך שכל הדאגות שלכם בקשר לחומרי הלימוד והקושי שלהם יעלמו במקום , המקצועיות שלה מאפשרים לה ללמד באופן מרגיע ויעיל תוך כדי שימוש במגוון דוגמאות והדגמות של התכנים הנלמדים.

נחמה ריבלין-בנימיני חיברה ספר תרגול אותו היא מחלקת לסטודנטים ומי שפותר את התרגילים יעבור את המבחן בסופו של הקורס בקלי קלות , אמנם יש הטוענים שהיא מדלגת לפעמים על מעט חומר דבר שיכול לגרום לכם לאבד מספר נקודות במבחן הגמר אך בשביל זה נועדו הספרים אך הסוד הוא שמאחר והיא נחמדה והציונים שהסטודנטים מקבלים על מטלות המנחה גבוהות ונדיבות אותם נקודות שאיבדתם במבחן יתקבלו חזרה בסופו של דבר באופן אחר.

רבים יגידו לכם בכל מקום שתשאלו שנחמה היא אחת המרצות המיוחדות והקריזמטיות שתכירו וכדאי לכם עד מאוד לבקש ללמוד אצלה - הלימודים אצלה אינם דומים לכיתות אחרות ופשוט תענוג.


מעוניין ללמוד אצל נחמה ריבלין-בנימיני ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..
נחמה ריבלין-בנימיני


שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל נחמה ריבלין-בנימיני.

פרטים נוספים

יצירת קשר:


אימייל: [email protected]
טלפון: 09-7781461