מיכל מימון-יחיאלי

מעוניין ללמוד אצל מיכל מימון-יחיאלי ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

מרצה מיכל מימון-יחיאלי

מיכל מימון היא מרצה שעוסקת במתמטיקה והיא טובה בכך!. כל מי שלמד אצל מרצים אחרים ואז היה לו מעט מזל והוא לאחר מכן למד אמל מיכל יודע איזה שינוי וכמה היא טובה ומקצועית , הקורסים שהיא מלמדת חלקם מלחיצים נורא כגון מבוא לסטטיסטיקה א' שנחשב קשה וגם מהווה הקורס הפותח של הסטודנטים בתחומי המתמטיקה לאחר שנים שלא נגעו בכלום יחד עם הפחד התמידי של סטודנטים מלימודי הסטטיסטיקה ולכן יש חשיבות רבה ללימוד אצל מיכל.

מיכל בצורה כלשהי מצליחה להשרות רוגע ושלווה על הסטודנטים וזאת למרות הלחץ הרב שבהם הם נתונים לעמוד בקצב לימוד מסחרר , היא עושה זאת על ידי יחס אישי ומהיר לכל פניה במייל או בטלפון ובמהלך הלימודים בכיתה מתשאלת ובודקת שאכן כולם הבינו ולא רק דיקלמו על המחברת מה שנכתב על הלוח . יכולת זו למצוא את המתקשים בכיתה ולסייע להם במהלך הלימוד בכיתה מוסיף לה נקודות רבות בעיני התלמידים.

סטודנטים רבים באוניברסיטה הפתוחה חבים לה את הצלחתם בבחינה , היא מצליחה להכווין את התלמידים באופן הנכון ללמוד ומהם החלקים החשובים בחומר לצד אילו שרק יעכבו אותם ויפגעו בציןו הסופי , בסוף כל שיעור מיכל מחלקת סיכומים ושאלות תרגול מצויינים יחד עם הפתרונות והדרך אליהם כך שבכל פעם שסטודנט נתקל בבעיה הוא יכול ללמוד מהמרצה דרך דפי התרגול.

במידה ולא היה לכם מזל ולא צורפתם לקבוצה של מיכל , בקשו לעבור לקבוצה שלה ואם זה לא ניתן בקשו מחברים להעביר לכם את דפי הסיכום וההוראות שלה בכיתה זה ישנה לכם את החוויה בלימודי המתמטיקה הקשים.

 


מעוניין ללמוד אצל מיכל מימון-יחיאלי ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..
מיכל מימון-יחיאלי


שיתוף תכנים

סיכומים משותפים הקשורים ל מיכל מימון-יחיאלי.

לא נוספו עדיין סיכומים למיכל מימון-יחיאלי


פרטים נוספים

יצירת קשר:


אימייל: [email protected]
טלפון: 5749989 -03