תנאי שימוש

באתר טאב לימודים מאפשרים שימוש בתכני אתר בכפוף לתנאים שונים , וביצוע שימוש באתר מאשר את הסכמך לתנאים אלו. איננו אחראים לבחירות שתבצע על בסיס המידע המוצע באתר ואין התחייבות לאמיתות תכני האתר , בהתבססות על תכנים אלו הינך עושה החלטה פרטית ובאחריות שלך, 

איננו לוקחים אחריות על תכני האתר ואמיתותם , במידה ונגרם נזק לאדם בעקבות שימוש באתר אין טאב לימודים אחראית לכך. ואין האתר כתחליף ליעוץ לימודים או כלי יחידי להחלטת המשתמש.

תכנים שהועלו על ידי גולשים בדירוג או בתגובות אינם באחריות האתר , עם זאת על הגולש לעמוד בתנאים הבאים :  אין להעלות תכנים שקריים או מטעים , אין לפרסם תוכן פוגעני או מפר זכויות יוצרים , אין לפרסם תכנים מיניים או אודות קטינים , אין לפרסם לשון הרע הוצאת דיבה וזאת בהתאם לחוק והגבלות חופש הביטוי כמקובל באינטרנט , אין לפרסם תגובות מעליבות , פוגעות , כוחניות , גזעניות כפי המופיע בחוק בזכויות להגנת הפרט , אין להעלות תכנים המסיתים לעבירה פלילית או אזרחית בשום אופן.

האתר אינו אחראי לתכנם של מודעות פרסום וקמפיינים שניתנים על ידי ספקים חיצונים כגוגל אדסנס ורשתות שותפים , פרסומות אלו אינם עידוד או הכרה באמיתות דבריהם ואין האתר אחראי לתוצאות הקלקה בפרסומת , התקשרות בין גולשי האתר בין בהודעות בין בתגובות אינם תחת אחריות האתר ואין לאתר צד בכך.

האתר כחלק מאופיו אוסף מידע סטטיסטי אודות גולשיו , מידע זה אינו פוגעני ואינו פוגע בפרטיות המשתמש . אם זאת נתונים שנאספים לא יועברו לצד ג' ללא הודעה מסודרת וברורה לגולשי האתר .

משתמש הבוחר לאשר את קבלת חומרים פרסומיים לכתובת המייל , מאשר בזאת לאתר טאב לימודים לשלוח תכנים אלו , מערכת האתר אינה עוסקת בפרסום אך שומרת לעצמה הזכות לשלוח בעתיד פרסומים חשובים או הודעות לכלל הגולשים.

כחלק ממערך האתר ישנה אפשרות להשארת פרטים בכדי שנציג יסייע במציאת מקום לימודים או בכדי להעביר פרטים למוסד לימודים הרצוי , במילוי פרטים אלו המשתמש מאשר למערכת האתר להעביר מידע אודותיו לצד ג' ולאפשר את המשך טיפול בפנייתו בהתאם לצרכיו , האתר אינו לוקח אחריות על המשך הטיפול מרגע העברת הפניה למוסד או לנציג המתאים , ולא יתאפשר למשתמש לבוא בטענות למערכת האתר בשום נושא.

 ככלל אין האתר אחראי בשום דרך להתנהגות גולשיו , לאמיתות תוכן האתר , לתוצאות הנובעות משימוש באתר , ובשימוש באתר הנך מאשר זאת