זכויות יוצרים

שמירה על זכויות יוצרים חשובה לנו!

סיקורי וביקורת מוסדות לימוד נעשות באתר טאב תחת ההבנה שיש צורך לכלול את המידע המלא במקום אחד ובאופן מסודר ככל האפשר ובכדי לעשות כן יש צורך בשימוש בתמונות ובפרופילים שונים שיאפשרו את הצגת הנתונים באופן הטוב ביותר אם זה העיסוק בתמונות מהווה מכשול מסוים מאחר ולמרות ששימוש בתמונות באינטרנט תחת הסייגים בחוק נעשה בתום לב , החוק עצמו די פרוץ ולא ברור בנושאים שונים הקשורים לשימוש בתמונה הנלקחת מאתר פומבי או מרשתות חברתיות המפשיטות את בעלי התמונות מזכויותיהם.

לא ניתן לסקר בתי ספר ומכללות ללא תמונות ותמונתו של מרצה חשובה עד מאוד לסטודנט המעוניין לראות היכן ועם מי הוא עתיד ללמוד ולכן אנו בחרנו לאסוף תמונות מכבדות ומועילות בלבד כאשר ההקשר שלהן חייב להיות חיובי במטרה להגן על המסוקרים ככל האפשר ועל זכויות הפרט.


כלל התמונות הגנריות באתר נאספות משירותי תמונות חינמיות ומגוגל תמונות תחת הגדרת רשיון " לשימוש מסחרי לשינויים ופרסום " ונעשים מלוא המאמצים לוודאות שאין פגיעה באף אומן צלם באשר הוא. 

תמונות בתי הספר והמרצים נאספות מאתרי בתי הספר עמודי הפייסבוק והטוויטר הפומביות שלהן , תמונות אלו נועדו להקנות למתלבט כלי נוסף בבחירה של מוסד הלימודים , מצג של תמונות מאפשר למתעניין לבחון את מוסד הלימודים באופן משמעותי יותר וזאת כהשלמה למאות הפרטים הנוספים המאוגדים באתר תחת עומד מוסד הלימודים.


התחייבות לשימוש הוגן בתמונות.

באתר טאב לימודים אנו מתחייבים לעשות שימוש הוגן בתמונות הרבות ולעמוד בכל הסעיפים לחוק זכויות היוצרים והקניין הרוחני.

אנו לא נפרסם תמונות שלא התפרסמו במדיה הפומבית במרחב האינטרנט קודם לכן , אנו לא נפרסם תמונות הפוגעות במוסד לימודים או מרצה , אנו לא נפרסם תמונות שאינם מקנות ערך אמיתי לגולש בבחירת מוסד הלימודים או המרצה , אנו לא נפרסם תמונה אשר תפגע כלכלית במוסד לימודים מרצה או ביוצר התמונה , השימוש נועד למטרות ביקורת וסיקור בלבד.


במידה ובאתר מופיעה תמונה שאינה מותרת לשימוש , תמונה שפוגעת בשמו הטוב של אדם , תמונה שנאסרה לשימוש והוכנסה בשוגג אנא פנו אלינו ואנו מתחייבים להסיר את התמונה בתוך 24 שעות מרגע קבלת ההודעה.

מרצה שתמונתו הועלתה לאתר ומעונין להסירה / להחליפה יוכל לעשות כך בכל עת באמצעות ה"צור קשר" והתמונה תוסר במיידית ללא התנגדות. מטרת האתר לשמור ולשפר את שוק החינוך והלימודים ולא חלילה לפגוע בעוסקים בתחום. 

לפניה אודות זכויות יוצרים לחץ כאן