מעוניין ללמוד נהג?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

נהג

להיות נהג מכל סוג אפשרי זה לא דבר קל , בכל יום מספר גדול של שעות עם הרכב על הכביש מצריכה זהירות וקפדנות רבה כדי לשמור על מצב טוב לאורך זמן , ניתן ללמוד להיות נהג של אדם פרטי ומצד שני ניתן להיות נהג מונית או נהד משא ואין ספור שימושים שונים יש למקצועה הנהיגה כלומר מי שלא סגור על עצמו ואינו רוצה ללמוד לתואר ראשון יכול למצוא עבודה נהיגה כמאוד מושכים בגלל המחיר ובגלל אופי התפקיד והמהירות הרבה עד להכשרתו של נהג חדש.

נהג פרטי , לאנשי עסקים וכן לבכירים במשרד הביטחון יש נהגים פרטיים , נהגים אלו מלווים אותם לכל מקום ומחכים במוכנות גבוהה כל הזמן לצאת לדרך גם אם המשמעות של הדברים להיות בכוננות כל שעות היממה למטרות של נסיעות מסוגים שונים , העבודה צמוד לאדם חזק בודאי שאינה מזיקה וניתן לקבל יחס טוב והזדמנויות אחרות מאוחר יותר אם העובד משכיל לפתח קשרים עם בעל ההון וממנף את עצמו הלאה.

נהג רכב ציבורי , נהגים של רכבים ציבוריים הכולל נהגי מוניות , נהגי אוטובוסים , נהגי רכבת קלה - כולם צריכים לעבור קורס מקצועי בה הם לומדים להכיר את המורכבות בחברה את יכולת האיפוק וכמובן לתת יחס אישי לאנשים באוטבוס ולנהוג בזהירות יתרה , האחריות שנופלת על כתפי נהג אוטובוס אדירה ועליו לשלוט בכל מה שקורה סביבו למרות שלא תמיד מדובר באשמתו , השהיה הארוכה על הכביש גורמת למעט עייפות דבר שמווה גורם משמעותי לתאונות.

נהג לרכבים גדולים , נהג של רכבי משא או אפילו סימיטריילר לומדים על מערכת המנוע והיכולות של הכלי עבודה שלהם , מאחר והעבודה שלהם מתבצעת במקומות שאינם בהכרח מוסדרים עליהם להכיר דברים שונים משל אחרים וכמובן במקרה והם נתקעים הם צריכים להזעיק אזרה ולעדכן את קצין הביטחון של המקום . עבודה בתחומי המשא אינה כל כך קלה ויש צורך להסתובב כל היום עם עפר שנדבק לבגדים ולכן התשלום גבוהה יותר וניתן להגיע גם לשמכורות של 15,000 בחודש על ידי עיסוק אינטנסיבי.

הבחירה בנהיגה כמקצוע לרוב לא נעשית כבחירה אלא מכורח המציאות , משך הכשרה למקצועות הנהיגה הן לרוב עד שלשה חודשים ברמות אחרות של לימודים כלומר בנהיגה על רכב ציבורי מדובר בפמגשים מעטים יותר וברכבים מתקדמים יותר וברכבי משא ואוטובוסים הלימודים מורכבים ולכן גם מצריכים שעות נוספות כדי לוודא שכל מי שעולה על הכביד אכן יודע מה הוא עושה.


מעוניין ללמוד נהג?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..