קליבר 3 לימודי אבטחה ולוחמה בטרור

מעוניין ללמוד בקליבר 3 לימודי אבטחה ולוחמה בטרור ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קליבר 3 לימודי אבטחה ולוחמה בטרור

קליבר 3 לימודי אבטחה ולוחמה בטרור

קליבר 3 לימודי אבטחה ולוחמה בטרור

קליבר 3 בית הספר לאבטחה ולוחמה בטירור שוכן בפארק התעשיות בגוש עציון סמוך לכניסה הדרומית של היישוב "אפרת" וזהו אחד מבתי הספר המקצועיים ביותר בישראל בו מלמדים את כל רמות האבטחה השונות עבור מאבטחים שעוסקים בבטחון שוטף במזרח ירושלים במעברים , תחנות משטרה ומשרדים ממשלתיים כגון משרד המשפטים וביטוח לאומי.

מתאמנים במתקן זה יחידות צבא ומשטרה , מתקיימות בו קורסים מקצועיים באבטחה ובנוסף יש בו הדרכה לתיירים המגיעים מחו"ל ורוצים לחוש נשק ולנשום קצת מן האווירה הלוחמנית של המקום , המתחם כולו בנוי על צלע הר ומרוחק מבתי התושבים בסביבה אך יש הסעה לתלמידים בקורסי האבטחה השונים לצד נגישות לאוטובוסים המביאות תיירים מהעולם.

במקום מתקיימים קורסים ברמות שונות ישנם קורסים למוסדות חינוך שאורכים 4 ימים , קורסים בני 6 ימים למתקנים מסוימים , קורסים בני 10 ימים לתחנות המשטרה ומזרח ירושלים ולמשרדי הממשלה השונים , קורסים לאבטחת הרכבת הקלה בירושלים שאורכים 15 יום , קורסים למעברים של עוטף ירושלים שעורכם כ20 יום וקורסים מתקדמים במיוחד של משרד הבטחון "קורס אחיד" שאורך כשלשה חודשים ויותר ודרכו משתלבים באבטחת אישים ובהגנה על שרים וחברי כנסת ושמירה על שגרירויות וכו.

לכל קורס יש מסלול משלו , דרישות שונות , רמת הדרכה שונה ובכל הקורסים קליבר 3 לוקחים את העבודה באופן רציני ומייצרים קו של מאבטחים איכותיים שנהנו מהכשרה טובה בקרב מגע , ירי ובהכרה של החוקים השונים הקבועים בחוקי האבטחה , בקליבר צוות מדריכים מוכשר במיוחד שעושה עבודה מקצועית וישרה וזאת כדי לוודא שחתימתם על תעודת המקצוע אכן מהימנה.

לתלמידים בכלל המסלולים מוצע תנאי פנימיה מצוינית במלונית הנמצאת במרחק של כ7 דקות נסיעה בתוך היישוב אפרת וההגעה למתחם האימונים וחזרה מתבצעת על ידי הסעה של הבית ספר , התלמידים שיושנים בלילה במלונית מקבלים כל מה שנדרש להם כולל אוכל במסעדה סמוכה שבה אוכלים ארוחת ערב ובוקר בכל יום כאשר ארוחת הצהריים מוגשת במתחם האימון.

המקום מאובזר היטב וכולל חדר לימוד וחדר אוכל , שלשה מטווחים רחבים ומוסדרים , מתחם טקטי עשיר ובו מבנים לאימון עבור הרכבת הקלה ומבנים המדמים חדרים בבניין בו לומדים להתמודד עם מורכבויות שונות , ישנם מתקני כושר לביצוע מטח , מקבילים , שכיבות שמיכה , אולם הקרב  מגע אף הוא ממוזג ומתוחזק היטב ותענוג להתאמן בו גם לאורך זמן מבחני הריצה נעשים מחוץ למתחם באופן מעט מוזר בו רצים בעליה מקיפים מעגל תנועה וחוזרים כאשר עושים זאת פעמיים דבר שלפעמים קשה.

בגלל מיקומו של הבית ספר , גם בימים חמים בשעות הבוקר קר במיוחד ולכן מומלץ להביא קפוצון או סוודר חם לפחות לשעות הבוקר כדי לשמור על חום גוף ולהימנע מהתקררות , במקום יש מיני חנות שמספק שתיה , גלידה ודברים דומים ופתוח בהפסקה שבין 13:00 -14:00 וישנם הפסקות בני כ10 דקות מספר פעמים ביום בהם ניתן לעשן או סתם לנוח ולהכין את הגוף לסבב האימונים הבא.

בהשוואה למתחמי האימונים האחרים אין ספק שזהו אחד המתקנים שדורשים יותר מהתלמידים וכבר ביום הראשון תרגישו היטב את העצמות בכל הגוף כאשר הכל יהיה תפוס , אך הסיפוק בסוף הקורסים שווה את זה ובהחלט תרגישו מוכנים למקצוע.


תנאים סוציאליים
רשימת התנאים הסוציאלים הנכללים בבית הספר

מעונות

מגורים , שכירות מוזלת כולל שירותים נלווים

מתאים לדתיים

גילוי כבוד והבנה לצרכים של הדתיים וחרדים בלימודים

חדר כושר

חדר הכושר במתחם הלימודים ומאפשר שימוש במחיר מוזל

לימודי חוץ

מוצע קורסים ולימודי חוץ בתחומי לימוד שונים

לימודים מקצועיים

לימודי פנאי ומקצוע נלמדים בקורסים על בסיס קבוע

חניה לסטודנטים

לסטודנטים מוצעת חניה חינם או מוזלת משמעותית לסביבה

נגישות לנכים

מוסד מנוגש לנכים באמצעות מעליות ורמפות בצידי מדרגות , כולל שירותי נכים מוסדרים

מפת הגעה
איזור תעשיה גוש עציון (סמוך ליישוב אפרת)


מעוניין ללמוד בקליבר 3 לימודי אבטחה ולוחמה בטרור ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קליבר 3 לימודי אבטחה ולוחמה בטרור

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

פרטים נוספים