מ.א. רוי בית הספר לאבטחה

מעוניין ללמוד במ.א. רוי בית הספר לאבטחה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מ.א. רוי בית הספר לאבטחה

מ.א. רוי בית הספר לאבטחה

מ.א. רוי בית הספר לאבטחה

מ.א רוי בית ספר לאבטחה נמצא בקיבוץ עין צורים במקום פסטורלי ושקט ומספק שירותי אימון והכשרה עבור חברות האבטחה השונות ועושים זאת בצורה מקצועית בטחותית ואנושית , במקום מלמדים את כל הכלים הנדרשים למאבטח לביצוע תפקידו באופן המקצועי ביותר ולזכאות לתעודת מאבטח מתאים בסוף הקורס , או אישור אימון בסוף כל רענון שמתבצע אחת לפרק זמן שנע בין שלשה עד שישה חודשים.

מאחר והקורסים לאבטחה נעשים במתכונת פנימייה מסופקים לתלמידים כל צרכיהם , הלינה נעשית בבית הארחה של הקיבוץ "כפר הנופש עין צורים " ובו תנאים מצוינים ופרטיות לגברים ולנשים , התלמידים אוכלים בחדר האוכל של היישוב (אוכל מטורף שרק בעין צורים תקבלו) ויש 3 ארוחות מלאות ביום ובין לבין צוות ההכשרה מספק שתיה כדי לוודאות שהתלמידים יוכלו לתפקד כנדרש.

בבית ספר לאבטחה מלמדים את המאבטחים להיות מקצועיים ומנוסים במגוון רחב של התרחשויות ותפעול אירועים כגון אלימות , פריצה או נגד פעילות חבלנית , הכלים שבהם עושים שימוש מורכב ממכלול שאמור להשלים את כל סוגי ההתגוננות והאבטחה. ברמה המשפטית מועברים לכלל התלמידים הוראות השימוש בכח והוראות הבידוק כדי שידעו את מגבלות הכח וימנעו מפגיעה בזכויות הפרט.

הכלים הנלמדים בקורס: שימוש בגז פלפל , לימודי קרב מגע מקצועיים הכוללים נטרול של איום בסכין , איום במוט , איום של מטען , איום של נשק ועוד בנוסף לומדים לעשות שימוש בכלי הנשק ולתפעל כל בעיה ומעצור , החלפת מחסניות תוך כדי תנועה והסתתרות מאחורי מחסות , במהלך הקורס כלל הנבחנים עוברים בוחן כושר שכולל כמות מתח וכפיפות בטן לצד ריצת אלפיים כמו במבחן הבראור כדי לבדוק את כשירותם להתמודד עם בעיות המצריכות כושר גבוהה.

הצוות במום מצויין ומתייחס בכבוד לתלמידים , הרמה הלימודית גבוהה אך עם זאת נסבלת ופשוטה בהרבה מבתי הספר האחרים כגון קליבר 3 שחושבים שמדובר במינימום טירונות , יחס טוב אנשים טובים ואוכל טוב יהפכו את האימון או הקורס לנעים נסבל ובעיקר אפשרי לאלו שחוששים מדרישות הכושר מדובר סך הכל בכמה מתח וכמה מקבילים לצד ריצה בזמן סביר וכל אדם יכול לסיים את הקורס בהצלחה.


תנאים סוציאליים
רשימת התנאים הסוציאלים הנכללים בבית הספר

מעונות

מגורים , שכירות מוזלת כולל שירותים נלווים

מתאים לדתיים

גילוי כבוד והבנה לצרכים של הדתיים וחרדים בלימודים

מדשאות

איזורי ישיבה ומדשאות מוצלות לישיבה רגועה בהפסקות

חדר כושר

חדר הכושר במתחם הלימודים ומאפשר שימוש במחיר מוזל

לימודי חוץ

מוצע קורסים ולימודי חוץ בתחומי לימוד שונים

לימודים מקצועיים

לימודי פנאי ומקצוע נלמדים בקורסים על בסיס קבוע

חניה לסטודנטים

לסטודנטים מוצעת חניה חינם או מוזלת משמעותית לסביבה

קפטריה ומסעדה

בקמפוס יש מסעדה או קפיטריה במחירים מוזלים לסטודנטים

מפת הגעה
מ.א רוי בע"מ , קיבוץ עין צורים , מועצה איזורית באר טוביה.


מעוניין ללמוד במ.א. רוי בית הספר לאבטחה ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא מ.א. רוי בית הספר לאבטחה

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

פרטים נוספים