קידום בית ספר לפסיכומטרי

מעוניין ללמוד בקידום בית ספר לפסיכומטרי ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קידום בית ספר לפסיכומטרי

קידום בית ספר לפסיכומטרי

קידום בית ספר לפסיכומטרי

קידום בית הספר ללימוד פסיכומטרי הוא כיום המוסד הגדול ביותר בתחום , הלימודים בקידום מתקיימים בכל רחבי הארץ ואין עיר שאין בו מקומות לימוד של מוסד זה , הלימודים בקידום מתבצעים על ידי ספרים מיוחדים , אפליקציות וכלים טכנולוגים אחרים לצד שיעורים פרונטלים ולאחרונה גם מתאפשר מערכת מיוחדת ללימוד עצמי בבית על ידי שימוש בכלים יחודיים שהיא פיתחה ומותאמים לדור החדש של הלימודים.

לבית ספר זה מסלולים רבים ללימוד של קורסי הכנה לספיכמטרי שנעשות על ידי שפות שונות בהתאם לביקוש ניתן למצוא קורסים בערבית ברוסית ובנוסף יש לה מסלול מיוחד שנקרא מועדון ה700 שמיועד למחוננים שנאלצים לגשת לפסיכומטרי אבל הציונים שלהם צפויים להיות גבוהים במיוחד , קידום היא הבעלים של בית הספר וולסטריט ללימודי אנגלית וגם של בית הספר לפסיכומטרי - לחמן.

לקידום יש את המשאבים הגדולים ביותר מבין בתי הספר ללמידה לקראת הפסיכומטרי וצוות המורים הרחב ביותר גם כן , המוסד עצמו קיים מזה שלושים שנה ויש לו רקורד עשיר של הצלחות , החשיבות של המרצים בקידום גבוהה והם דורשים מהמורים להיות ישרים מנוסים ובעיקר אנושיים ולתת יחס של כבוד לסטודנטים ובנוסף עליהם להיות זמינים בכל עת לסטודנטים בפייסבוק באתר ובפלאפון האישי כדי להיות שם בכל רגע שקשה לסטודנט.

לקידום יש מחלקות מחקר שמוציאות את החומרים החשובים ביותר מהמבחנים הקודמים , מזהות את הבעיה ואת הנקודות תורפה והלימודים מחזור הבא מותאמות לכך , הספרים  מתעדכנים באופן תדיר מאוד כדי לעמוד בדרישות המשתנות של הפסיכומטרי , לכל תלמיד בונים תכנית עבודה והמדריך אכן עוקב אחריה ומוודא שהסטודנט ביצע את המוטל עליו וגך מועדד אותו לעמוד ביעדים שהולכים ומתקשים עם הזמן.

הלימודים מועברים גם על ידי עזרים טכנולוגיים והלימודים בעידן החדש כוללים בין השאר משחקים ושיעורי וידאו לצד אין ספור כלים שניתנים בפורטל של בית הספר , בדומה לשאר מוסדות הלימוד יש דגש גדול על האמצעים הללו שמורידים לחץ מהמערכת הכללית ונותנים מענה לרוב הבעיות של הסטודנטים  ובשונה מהמכללות והאוניברסיטות כלים אלו בהחלט עוזרים ומשנים את רמת הלמידה וגורמים לרבים להתחבר ללימודים ולהצליח בצורה שלא היתה קיימת עבורם קודם לכן.

לאחר שבקידום הבינו את המשמעות של למידה מרחוק ועשו בכך הצלחה גדולה בשנים האחרונות מציע המכון אפשרויות שיחודיות לה והן כוללות למידה מהבית אך ללא מגרעה של המדריך ושל הסיוע שמקבלים בכיתה , במקום להגיע לכיתה הסטודנט צופה בוידאו בצורה חיה עם מדריך קבוע ובמידה ופספס הוא יכול לגשת לארכיון ולצפות בהקלטה , המרצה מכיר את תלמידיו ועוקב אחר התקדמותם כך שזה מאוד דומה ללימודים פרונטלים רק לא מצריך נסיעות ומתאים במיוחד לאנשים שגרים במקומות מרוחקים או לאנשים בעלי נכויות שונות.

הספרים נשלחים לבית הסטודנט יחד עם סיסמה ופרטים להתחברות לאתר שם יכול הסטודנט לגשת אל כל החומר ולתרגל על ידי קיום של סימולציות ושל תרגילים ממבחנים קודמים ככל שיצטרך ללא הצורך לצאת מהבית.

מאחר והמכון נרכש על ידי מכון קפלן האמריקאית היא מורשית להעביר קורסים להכנה למבחן ה GMAT ומבחנים נוספים שמיועדים לתארים מתקדמים , המוסד לימודים כיום מצליח למשוך אליו סטודנטים רבים על ידי הצעות מפתות וקמפיינים חזקים שנעשו על ידי מיתוג של הבית ספר והפיכתו לשם דבר שכולם מכירים.


תנאים סוציאליים
רשימת התנאים הסוציאלים הנכללים בבית הספר

ספריה

ספריה המאפשרת השאלת ספרים , ישיבה ללימוד עצמי

מתאים לדתיים

גילוי כבוד והבנה לצרכים של הדתיים וחרדים בלימודים

חדרי מחשבים

חדרי מחשבים לשימוש חופשי לצרכי לימוד לסטודנטים

אינטרנט / כבלים

באיזורי הלימוד והמעונות יש אינטרנט , בחדרים יש כבלים

לימודי חוץ

מוצע קורסים ולימודי חוץ בתחומי לימוד שונים

לימוד מקוון

ניתן לעקוב אחר תכנית הלימודים וללמוד און ליין מהבית

לימודי ערב / לימוד מקביל לעבודה

לימודי ערב מתאפשרים לסטודנטים העובדים

לימודים מקצועיים

לימודי פנאי ומקצוע נלמדים בקורסים על בסיס קבוע

חניה לסטודנטים

לסטודנטים מוצעת חניה חינם או מוזלת משמעותית לסביבה

מיקום מרכזי

תחבורה נגישה וסמוך לאיזורי מסחר ותעסוקה

מכינה קדם אקדמאית

ניתן להתקבל למוסד זה באמצעות מעבר במכינה האקדמאית

מלגות

מוסד זה נותן מלגות לסטודנטים מועטי יכולת כלכלית

כיתות מופרדות גברים ונשים

מסלולי לימוד מיוחדים לחרדים בהם לומדים גברים ונשים לחוד

בנק/כספומט

יש במרחק סביר סניף בנק או בנקט ללא עמלות

נגישות לנכים

מוסד מנוגש לנכים באמצעות מעליות ורמפות בצידי מדרגות , כולל שירותי נכים מוסדרים

מידע אישי

מכללה / אוניברסיטה עם איזור מידע אישי לסטודנט , באיזור זה ניתן לעקוב אחר ביצועי הסטודנט

מפת הגעה
מרכז עזריאלי 7, קומה 3, תל אביב


מעוניין ללמוד בקידום בית ספר לפסיכומטרי ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא קידום בית ספר לפסיכומטרי

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

פרטים נוספים