800 בית ספר להכנה לפסיכומטרי

מעוניין ללמוד ב800 בית ספר להכנה לפסיכומטרי ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא 800 בית ספר להכנה לפסיכומטרי

800 בית ספר להכנה לפסיכומטרי

800 בית ספר להכנה לפסיכומטרי

כאשר חושבים על לימודים לקראת מבח הפסיכומטרי תמיד נתקל בשאלה הרגילה , מה ההבדל בין מוסדות הלימוד השונים הרי כולם מלמדים לאותו המבחןח הספרים די דומים והאוירה בכיתה ניתן לומר כמעט זהה. עד לפני מספר שנים זה אכן היה המצב אך בגלל שיטות לימוד אלו תלמידים רבים שחבו שהם מוכנים לבחינה כלל לא היו בשלים לה ולכן מורים שלימדו במגוון בתי הספר לפסיכומטרי בחרו לעשות מעשה אמיץ ולהקים מסלול לימודים שבאמת אמור להכין את הסטודנט למבחן הגמר.

איך עושים זאת? על ידי השקעה רבה בהכנתם של ספרים חדשים ועדכניים שמדברים בשפה של בני הנוער ופונים אליו באופן שהוא מכיר רגיל ויכול להבין ובנוסף מביאים לו את כל הכלים שיכולים לסייע לו כגון קיום של תרגולים וסימולציות לרוב עם צוות הוראה מהטובים ביותר עם נסיון עשיר של שנים הציון מזנק ואיתו סיכוי הקבלה למוסדות הלימוד הטובים ביותר בישראל , המורים כולם מסורים ומעוניינים בהצלחה של הסטודנט ולכן יעשו הכל בכדי לסייע לכם לעבור את הלימודים המתישים ולסיים את המבחן עם הרגשת הקלה שאכן עברת בציון הולם.

בפסיכומטרי 800 בטוחים ששיטות הלימוד והקומבינות שמלמדים בכל שאר בתי הספר להכנה לפסיכומטרי פשוט אינם עובדות לרוב הסטודנטים כך שסטודנט חלש בתיכון יכול לפרוח בפסיכומטרי והמצטיין של התיכון יוציא ציונים ממוצעים בלבד, שיטת הלימוד כאן היא שבונים את מערך הלימודים כמו בלגו ומשלימים פרק ורק לאחר מכן עוברים לפרק הבא ובצורה זו כאשר סטודנט בקורס מבין את שלב א הוא יכול להתקדם הלאה לשלב ב ואף להבין ולעשות שימוש בקיצורי דרך אך לא על חשבון הידע וההבנה של המקור לאותם קיצורים והיישום שלהם מדויק ונכון יותר דבר שמשפיע על הציון הסופי.

במוסד זה מאמינים שכל שהידע יגדל כך הביטחון העצמי של הסטודנט יעלה ויאפשר לו להתמודד עם מצבי הלחץ השונים שיש במבחן ופוגעים בסטודנטים רבים ולכן הקורס מועבר באופן נינוח ואיטי יותר משל האחרים אך החומר נקלט היטב והסטודנט יוצא נשכר.

ללמוד בפסיכומטרי 800 זה לדעת שהבית ספר דואג לכם עוד קודם לרגע שהכרתם על ידי כתיבה ועדכון של ספרי הלימוד בכל עת ולקראת כל שינוי במבחנים , הידיעה שהמרצים הם מהשורה הראשונה ושהם עצמם מושקעים בבית ספר מוסיפה להבנה שאתם הסטודנטים כלקוחות אמורים לצאת מאוד מרוצים ושבעי רצון כך שתלכו לחברים שלכם ותגידו להם שרק במוסד זה לומדים לפסיכומטרי , אמנם כיום יש רק סניף אחד במרכז תל אביב אבל בעתיד הם יכולים לצמוח בגלל השיטה והכבוד שהם מעניקים לסטודנטים.

הדרך שבה מועברים הלימודים היא על ידי קריאה בספרי המבוא ללימודים עוד קודם תחילת הלימודים בפועל וזאת כדי ליישר קו בין הסטודנטים ולהכין אותם לקראת הלימודים לאחר מכן בהתקדמות איטית וביחס אישי מלווים צוות המוסד את הסטודנטים בכיתות ואף על ידי תגבורים של אחד על אחד וככל שרמת הלימודים עולה ניתנים יותר ויותר תגבורים ולקראת הסוף יש שבוע הפסקה בו ניתן לקבל סיוע מהמורה ולהשלים פערים כך שבסוף הקורס כולם אבל כולם ידעו את מכלול החומר על בוריו ויגשו שמחים לבחינה.

נקודות למחשבה :

  • בכל סמסטר ניגשים כלל המרצים בפסיכומטרי 800 למבחן הפסיכומטרי בכדי לחוות מחדש את החוויה ולזהות חורים שאולי ניתן להשלים בכדי לסייע לסטודנטים
  • חלק מהמרצים היו כותבי מבחן הפסיכומטרי בעבר דבר שמוסיף על ההבנה של הגישות והשינויים שעתידים לבוא במבחן הבא.

תנאים סוציאליים
רשימת התנאים הסוציאלים הנכללים בבית הספר

ספריה

ספריה המאפשרת השאלת ספרים , ישיבה ללימוד עצמי

מתאים לדתיים

גילוי כבוד והבנה לצרכים של הדתיים וחרדים בלימודים

חדרי מחשבים

חדרי מחשבים לשימוש חופשי לצרכי לימוד לסטודנטים

אינטרנט / כבלים

באיזורי הלימוד והמעונות יש אינטרנט , בחדרים יש כבלים

לימודי חוץ

מוצע קורסים ולימודי חוץ בתחומי לימוד שונים

לימוד מקוון

ניתן לעקוב אחר תכנית הלימודים וללמוד און ליין מהבית

לימודי ערב / לימוד מקביל לעבודה

לימודי ערב מתאפשרים לסטודנטים העובדים

לימודים מקצועיים

לימודי פנאי ומקצוע נלמדים בקורסים על בסיס קבוע

מיקום מרכזי

תחבורה נגישה וסמוך לאיזורי מסחר ותעסוקה

מכינה קדם אקדמאית

ניתן להתקבל למוסד זה באמצעות מעבר במכינה האקדמאית

מלגות

מוסד זה נותן מלגות לסטודנטים מועטי יכולת כלכלית

בנק/כספומט

יש במרחק סביר סניף בנק או בנקט ללא עמלות

נגישות לנכים

מוסד מנוגש לנכים באמצעות מעליות ורמפות בצידי מדרגות , כולל שירותי נכים מוסדרים

קפטריה ומסעדה

בקמפוס יש מסעדה או קפיטריה במחירים מוזלים לסטודנטים

מפת הגעה
רחוב ויצמן 53, תל-אביב


מעוניין ללמוד ב800 בית ספר להכנה לפסיכומטרי ?

השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם עם פרטים בנושא 800 בית ספר להכנה לפסיכומטרי

יש לך אירוע? לחץ כאן כדי לבחור אולמות וספקי שירות
לא נוספו תגובות עדיין אהיה הראשון להגיב..

פרטים נוספים